Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawilcki zostali rodzicami. Wiadomość o ciąży trzymali w tajemnicy

Niespodziewana wiadomość obiegła niedawno media. Magazyn "Party" poinformował, że Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami. Parze udało się utrzymać informację o ciąży w sekrecie.

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki poznali się na planie serialu "Czas honoru". Ich związek od początku był trzymany w tajemnicy. Para bardzo chroni swoją prywatność i niewiele mówi mediom o życiu osobistym. Tym razem również udało im się utrzymać w tajemnicy, że spodziewają się dziecka.  

Znana marka odzieżowa zamyka swoje sklepy w Polsce. Trwa wielka wyprzedażZnana marka odzieżowa zamyka swoje sklepy w Polsce. Trwa wielka wyprzedaż

Agnieszka Więdłocha i Antonii Pawlicki zostali rodzicami 

Niektóre gwiazdy chwalą się ciążą już od samego początku, inne o ciąży informują na chwilę przed jej rozwiązaniem. Jednak czy da się utrzymać w tajemnicy i z dala od ciekawskich paparazzi taką nowinę? Okazuje się, że niektórym się to udaje. O narodzinach dziecka Agnieszki Więdłochy i Antoniego Pawlickiego media dowiedziały się dopiero kilka dni temu.  

Z magazynu "Party" dowiadujemy się, że osoba z otoczenia pary potwierdziła narodziny dziecka Agnieszki Więdłochy i Antoniego Pawlickiego. Według informatora aktorka urodziła w grudniu córkę.  

To córeczka. Mała przyszła na świat w połowie grudnia. Jest śliczna i zdrowa - mówi magazynowi informator. 

Z relacji informatora wynika, że aktorka rodziła w szpitalu publicznym, jednak z powodu pandemii nie wpuszczono na salę jej Antoniego Pawlickiego.  

Dziecko urodziło się niedługo przed 35. Urodzinami Agnieszki Więdłochy:  

To najpiękniejszy prezent, jaki Agnieszka dostała z okazji 35. urodzin - czytamy w "Party". 
 

Lidl sprzedaje modne kurtki za mniej niż 70 zł. To hit na ten sezon! I must have w szafie każdej fashionistkiModne jeansy z Lidla. Można je kupić naprawdę tanio. Już od poniedziałku w szerokiej rozmiarówce

Młodzi rodzice do tej pory nie potwierdzili tych radosnych wieści. Prawdopodobnie długo będziemy musieli czekać na oficjalną informację od pary.  

Gratulujemy im serdecznie i życzymy dużo zdrowia młodej mamie i jej córeczce. 

Zobacz wideo Jak dbać o bezpieczeństwo dziecka podczas ciąży?
Więcej o: