Krzysztof Jackowski: "Idzie czas zły ekonomicznie". W co zainwestował pieniądze jasnowidz?

Krzysztof Jackowski - znany polski jasnowidz - rzadko mówi publicznie o swoich finansach. Ostatnio zrobił wyjątek i zdradził, w co zainwestował swoje oszczędności.

Krzysztof Jackowski od prawie trzydziestu lat świadczy "usługi paranolmalne". Prowadzi także kursy jasnowidzenia. Prowadzi także swój kanał na YouTubie, gdzie dzieli się z fanami swoimi wizjami. Tym razem Jackowski opowiedział o swojej sytuacji materialnej.  

Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski ma kolejną wizję. Jasnowidz mówi, że czeka nas coś gorszego niż pandemia

Krzysztof Jackowski zdradza, w co zainwestował pieniądze 

Jasnowidz opublikował ostatnio nowe nagranie na swoim kanale w serwisie YouTube. W filmiku pt. "Na nadchodzące trudne czasy ludzie zakopywali pieniądze w ziemi" pochwalił się swoją nową inwestycją. Wróżbita zdecydował się kupić nieruchomość niedaleko Koszalina, osiem kilometrów od morza: 

Ja nie należę do ludzi zamożnych. Jestem człowiekiem przeciętnie żyjącym (...) Oszczędności mam niewiele, pomyślałem sobie w co je wpakować (...) Zacząłem szukać ziemi.

Jasnowidz zauważa, że kiedyś ludzie chowali pieniądze, złoto w garnkach czy słojach i zakopywali w ziemi.

Ja stwierdziłem ostatecznie zainwestować w ziemię. Słuchajcie, zawsze chciałem mieć miejsce blisko morza (...) żeby postawić tam mały domek ewentualnie jakiś camping.

Jackowski podzielił się z widzami swoim zamiłowaniem do morza oraz wspomniał, że pierwszy raz był w tym miejscu jesienią.

To nie jest reklama, ale powiem wam, co ja zrobiłem z pieniędzmi. Ja jestem tu czwarty raz i podjąłem decyzję, że zainwestuję w ziemię, osiem kilometrów od morza. Jest tutaj dużo działek pustych, a jedna z nich lada moment mam nadzieję będzie moja - relacjonował fanom.

Polski jasnowidz podkreśla, że w tym trudnym czasie podjął - jak mu się zdaje - najlepszą możliwą decyzję: 

Ja nie mam wątpliwości, że idzie czas zły ekonomicznie i uważam, że politycy doskonale o tym wiedzą, że tak się stanie. Zabezpieczenie w nieruchomość czy w ziemię uważam za najzdrowsze.

Krzysztof Jackowski widzi czarny scenariusz. Żarty się skończyłyKrzysztof Jackowski ma nową przepowiednię. "Zacznie dziać się coś zupełnie odwrotnego"

Kilka tygodni temu wróżbita w programie "Dzień Dobry TVN" mówił, że ten rok również nie zapowiada się optymistycznie. Myślicie, że ekscentryczny polski wróżbita dobrze zabezpieczył się na nadchodzące trudne - według niego - czasy?  

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?
Więcej o: