Inspirujące nagranie łyżwiarki plus size. "Nie waga jest najważniejsza"

Karolina Korwin-Piotrowska udostępniła niesamowite zdjęcie łyżwiarki pluze size, która zachwyca gracją i pokazuje prawdziwą pasję. "Każdy z nas ma swoje życie, nie instagramowe, bogate, szczupłe. Uśmiechnięte i po prostu swoje" - komentuje internautka.

Karolina Korwin-Piotrowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dziennikarka nie należy jednak do osób, które regularnie publikują przesłodzone selfie, wyidealizowane zdjęcia figury czy fotografie z egzotycznych podróży, na które nie każdy może sobie pozwolić. Zamiast tego stara się pokazywać wartościowe treści, nawiązujące do obecnej sytuacji w Polsce i na świecie lub niosące ze sobą inne, ważne przesłanie.

Inspirujące nagranie łyżwiarki plus size

Tym razem dziennikarka udostępniła wyjątkowe nagranie, przedstawiające młodą kobietę jeżdżącą na łyżwach. Blondynka nie ma typowej, bardzo szczupłej sylwetki, z którą wielu kojarzą się zawodowe łyżwiarki. Mimo to nie można odmówić jej talentu i umiejętności, które niewątpliwie zdobyła ciężką pracą.

Po prostu to zobaczcie. Bo nie waga, wbrew pozorom, jest najwazniejsza 

- opisała zdjęcie Karolina Korwin-Piotrowska.

Łyżwiarka z nagrania prowadzi kanał na YouTube "Skate with Meghan", na którym pokazuje internautom filmik instruktażowe, uczące technik jazdy na łyżwach.

Obserwatorzy profilu Karoliny Korwin-Piotrowskiej byli zachwyceni umiejętnościami youtuberki, a pod nagraniem od razu pojawiły się liczne komentarze. Wiele osób przyznało, że miło jest zobaczyć kogoś, kto, zamiast idealizować swoje życie w sieci, dzieli się w internecie prawdziwą pasją.

Każdy z nas ma swoje życie, nie instagramowe, bogate, szczupłe. Uśmiechnięte i po prostu swoje
Świetne. Osoby pulchniejsze niż nakazują trendy, potrafią świetnie się ruszać w tańcu i często mają mocniejszy, bardziej dźwięczny głos. Stop terrorowi odchudzania!
Wow, jeżdżę na rolkach i łyżwach od dzieciństwa, ale umiejętnościami nie jestem nawet blisko tej pani
Cudowna! Jak dobrze zobaczyć na Instagramie kogoś naturalnego
Po prostu bądźmy sobą. Każdy z nas ma w sobie coś wyjątkowego

- pisali.

 
 
Zobacz wideo Mama Anji Rubik obchodzi urodziny
Więcej o: