Iza Kuna pokazała się w bikini bez retuszu. "Jak to cudownie, że jeszcze jest normalność"

Izabela Kuna podzieliła się obserwatorami zdjęciem w bikini prosto z plaży na Zanzibarze. Fotografia bez retuszu podbiła serca internautów. - Bardzo szanuję ludzi,którzy pokazują normalność, a nie zretuszowane zdjęcia - komentują pod postem.
Zobacz wideo Jennifer Lopez zachwyca figurą. Pokazała się na plaży w bikini

Iza Kuna to popularna polska aktorka filmowa oraz teatralna. Rozpoznawalność oraz sympatię widzów zyskała rolami w takich produkcjach, jak "Lejdis", "Miłość na wybiegu", "Idealny facet dla mojej dziewczyny" czy "Job, czyli ostatnia szara komórka". Ku uciesze swoich fanów, Iza Kuna aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie dzieli się wybranymi momentami z życia zawodowego, a także prywatnego. 

Izabela Kuna pokazała swoje ciało w bikini bez retuszu. Internauci zachwyceni

Iza Kuna postanowiła odpocząć od obowiązków zawodowych i wybrała się na urlop. Jako miejsce swojej podróży wybrała - popularny ostatnio wśród gwiazd - Zanzibar. Zdjęcia, które ostatnio opublikowała na swoim profilu aktorka, wywołały nie lada poruszenie wśród internautów. Iza Kuna podzieliła się bowiem zdjęciami w bikini, na których pokazała swoje ciało bez retuszu, co wśród gwiazd nie jest zbyt często spotykane. 

- "Isabele, ma bele! Tak się cieszę, że wyjechałaś i przestałaś chrzanić, że praca Cię rozwija. To się raz w życiu zwiń! Widzę, że nie jadłaś przez rok, żeby jakoś wyglądać. Ostatni raz widziałam cię w dwuczęściowym kostiumie na koloniach w Ustce, pamiętasz? Jak nam majtki spadły w morzu? Żebyś ty siostra była ciut ładniejsza... Babcia Aniela pokłóciła się o Ciebie z ciotką Danką, słyszałam. Danka jak to Danka powiedziała, że jesteś lewaczką, burżujką i cyklistką i najlepiej, żebyś nie wracała, no to jej Babcia powiedziała, żeby się zajęła swoją własną dupą i włączyła sobie telewizor i do niego weszła. A potem plunęła za siebie trzy razy i powiedziała „ You are as hard as the floor, Danuta". Tęsknię świnio, Teresa - napisała aktorka w opisie zdjęcia.

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy:

Jak to cudownie, że jeszcze jest normalność.
Bardzo szanuję ludzi, którzy pokazują normalność, a nie zretuszowane zdjęcia, brawo Pani Izo.
W końcu jakieś normalne ciało na Instagramie.
Isabele, ma bele, figura marzenie

- czytamy.

 
Więcej o: