Netflix - najlepsze seriale o miłości. Propozycje na wieczór we dwoje

Netflix - serialowe propozycje na romantyczny wieczór. Zastanawiasz się, co obejrzeć w walentynki? Specjalnie dla was wybraliśmy najlepsze seriale na romantyczny wieczór. Sprawdź nasz wybór tytułów o związkach, miłości i seksie, które możecie obejrzeć we dwoje.

Masz już plany na walentynki? Może obejrzycie jakiś serial? Bez względu na to jak planujesz spędzić ten dzień, przyda się coś dobrego do obejrzenia. Wybraliśmy najlepsze romantyczne produkcje, które wzruszą, rozbawią i poprawią humor. Netflix przygotował tyle romantycznych produkcji, że walentynki mogą trwać cały rok.  

Serial na Walentynki: "Love"

Mickey i Gus to nietuzinkowa para, która musi mierzyć się z typowymi związkowymi problemami. On jest chłopakiem o dobrym sercu, ona – buntownicza i wyzwolona seksualnie. Na pierwszy rzut oka wydają się być nie do końca dopasowani. I choć bardzo się kochają, mają obydwoje ciekawą pracę, zaczyna im powoli doskwierać, że nie mają już dwudziestu lar.  

Romantyczny serial dla zakochanych: "Plan na miłość"

Elsa nie ma szczęścia w miłości w przeciwieństwie do jej bliskich, którzy dawno ułożyli sobie życie. Chcą jakoś pomóc swojej przyjaciółce, która kolejny raz przeżywa rozstanie z chłopakiem. Postanawiają wynająć dla niej mężczyznę do towarzystwa. Ma on umówić się z Elsą na kilka randek i przywrócić jej wiarę w siebie (oraz w miłość). "Plan na miłość" to przezabawna komedia o uczuciach, której akcja dzieje się we współczesnym Paryżu. 

Serial romantyczny Netflix: "Wanderlust"

Joy i Alan to małżeństwo z długim stażem. Wiodą spokojne życie. Gdy pewnego dnia Joy ulega wypadkowi, zaczynają się zastanawiać nad tym, co ich łączy. Dochodzą do wniosku, że ich związek zżarła rutyna. Postanawiają rozbudzić namiętność na nowo. Mają na to jednak dość oryginalny sposób - zaczynają umawiać się na randki z innymi ludźmi.  

Zobacz wideo Pierwsza polska komedia romantyczna dla Netfliksa. "Miłość do kwadratu" [ZWIASTUN]

Romantyczny serial dla nastolatków i nie tylko: "Lovesick" 

Nieustannie szukający miłości, lekko roztrzepany Dylan dowiaduje się, że ma chlamydię. W związku z tym, musi powiadomić o chorobie wenerycznej wszystkie swoje dawne partnerki seksualne. Chłopak nie chce jednak tej niewygodnej wiadomości przekazywać za pomocą SMS-a czy wiadomości na Facebooku - postanawia spotkać się z każdą ze swoich byłych dziewczyn osobiście. A nie było ich mało. 

Romantyczny serial na walentynki: "Ona się doigra" 

Serialowa wersja kinowego przeboju z lat 80. o tym samym tytule. Nola Darling to niezależna kobieta, która ma jednocześnie trzech kochanków. Jamie to trochę sztywny biznesmen, Mars – zabawny kurier, a narcystyczny Greer jest fotografem. Jak Noli udaje pogodzić się trzy związki z pracą i spotkaniami z przyjaciółmi

Serial na walentynki Netflix: "You Me Her"

Jack i Emma usilnie starają się o dziecko. Skupienie się na założeniu rodziny sprawiło jednak, że namiętność w ich związku prawie wygasła. Żeby ją ponownie rozpalić, wynajmują prostytutkę i rozpoczynają związek we trójkę. Nie tylko zaczynają czerpać przyjemność z seksu w trójkącie, ale ta znajomość wyzwala w nich jeszcze głębsze uczucia. Jest jednak jeden problem – wścibskie i uprzedzone otoczenie.  

Więcej o: