Małgorzata Rozenek-Majdan w hitowej koszuli jeansowej. Wiemy, gdzie i za ile można ją kupić

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie kolejne zdjęcia prosto ze słonecznego Meksyku. Tym razem, uwagę internautek przykuła niezwykle modna koszula, którą Małgosia zarzuciła na bikini. - Jaka cudna koszula! Można wiedzieć skąd? - dopytują. Gdzie i za ile można ją kupić? Odpowiadamy!
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zafascynowała się jogą

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Nic więc dziwnego, że na swoim Instagramie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorów. Małgosia jest bardzo aktywna na swoim profilu i regularnie dzieli się tam różnymi zdjęciami i filmikami z życia prywatnego i zawodowego. Nie da się ukryć, że żona Radosława Majdana uchodzi za jedną z lepiej ubranych kobiet w Polsce, a jej obserwatorki często inspirują się stylizacjami, w których pokazuje się Małgosia.

Małgorzata Rozenek-Majdan w hitowej koszuli jeansowej. Gdzie i za ile można ją kupić? Podpowiadamy 

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się na swoim instagramowym profilu kolejnymi zdjęciami prosto z rajskiej plaży. Pozuje na nich w śliwkowym bikini, jeansowej koszuli oraz modnych okularach Gucci.

Kocham jeść i to, że nie jemy mięsa nie ogranicza nas w niczym

- napisała pod postem.

Szczególną uwagę internautek przykuła modna koszula Małgosi. To jeden z tych elementów garderoby, który od wielu lat nie wychodzi z mody. W komentarzach pojawiły się pytania o to, gdzie można taką kupić:

WoW jaka cudna koszula! Można wiedzieć skąd?
Ta koszula Pani Małgosiu to jest to czego szukam...proszę o namiary
Koszula skąd? Można wiedzieć?
 

Jeansowa koszula o efekcie postarzonego materiału z dwiema kieszonkami i drobnymi, błyszczącymi guzikami, którą wybrała Małgorzata Rozenek-Majdan pochodzi z kolekcji marki ONETEASPOON i kosztuje 719 zł. Jednak w ofercie popularnych sieciówek, takich jak Zara, H&M czy Reserved znaleźć można wiele podobnych modeli, za dużo niższe kwoty.

Więcej o: