Anna Lewandowska pokazała swoją stylizację na randkę z Robertem. Założyła buty za ponad 4000 zł

Anna Lewandowska opublikowała na Instagramie swoją stylizację na randkę z Robertem Lewandowskim. Trenerka wybrała buty, których cena zwala z nóg.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Oboje prowadzą bardzo aktywne życie. Widać jednak, że udaje im się znaleźć chwilę tylko dla siebie.  

Robert o związku z Anią Lewandowską

Lewandowscy rzadko zdradzają szczegóły ze swojego związku. Ostatnio wyjątek zrobił Robert Lewandowski, który w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" opowiedział o relacji z Anią. Jak wyznał piłkarz, nie są idealną parą, ale zawsze mogą liczyć na siebie nawzajem, a wszystkie sprawy w swoim związku starają się załatwić rozmową:

Kryzys - raczej nie mieliśmy. Oczywiście były ciche minuty, bo ciche dni u nas nie bywają, to raczej minutowo, godzinowo można powiedzieć. Pielęgnowanie związku jest bardzo ważne. Dopóki rozmawiasz na każdy temat, który cię trapi, który jest ciężki, ta druga strona też łatwiej cię zrozumie, albo siebie - i wtedy łatwiej można zaleźć rozwiązanie – wyznał piłkarz. Anna Lewandowska na randce w butach Dolce&Gabbana

Nie tylko Robert Lewandowski wie, że o związek trzeba dbać. Jego żona potrafi potrzymać temperaturę w ich relacji. Ostatnio na Instagramie trenerki pojawiło się zdjęcie stylizacji, którą wybrała na randkę w domowym zaciszu.   

Gdy nie ma gdzie się stroić więc umawiasz się z mężem na randkę w domu. Coraz bliżej Walentynki! Wy też randkujecie jak dzieci zasną? – napisała. 
 

Anna Lewandowska pokazała się w czarnej kreacji z bufiastymi rękawami. Uwagę zwracają ciężkie traperki od Dolce&Gabbana, których cena powali niejednego. Za buty od znanego domu mody trzeba zapłacić 975 euro, czyli około 4360 złotych. 

Myślicie, że Anna Lewandowska zachwyciła męża tą stylizacją? 

Zobacz wideo Anna Lewandowska podzieliła się szybkim intensywnym treningiem
Więcej o: