Małgorzata Rozenek-Majdan od lat nie pije alkoholu. Gwiazda ma ważny powód

Małgorzata Rozenek-Majdan gruntownie zmieniła swoje nawyki żywieniowe. Od jakiegoś czasu nie pije alkoholu. - Z tego trzeba zrezygnować. Da się żyć bez "alko". Takie życie ma dużo lepszą jakość. Już nie mówiąc o tym, że jest taniej - wyznała gwiazda.

Małgorzata Rozenek-Majdan kilka miesięcy po porodzie zachwyca szczupłą sylwetką. Ostatnio zdradziła na Instagramie, w jaki sposób udało jej się wrócić do wagi sprzed ciąży. Ogromny wpływ na to miała zmiana nawyków żywieniowych.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zafascynowała się jogą:

Małgorzata Rozenek-Majdan nie pije alkoholu

Prezenterka wyeliminowała ze swojej diety trzy składniki. Od jakiegoś czasu nie je mięsa. Poza tym unika także cukru. Co więcej, od ponad 2,5 roku nie pije alkoholu. 

Zdaniem gwiazdy nie da się dobrze wyglądać, pijąc alkohol. - Jest dewastatorem maksymalnym urody i zdrowia. Jest nosicielem dużej ilości pustych kalorii. [...] Z tego trzeba zrezygnować. Da się żyć bez "alko". Takie życie ma dużo lepszą jakość. Już nie mówiąc o tym, że jest taniej - powiedziała na nagraniu, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

"Następnego dnia myślałam, że głowa mi odpadnie"

Prezenterka zdradziła także, od kiedy nie pije alkoholu. Najpierw zmusiła ją do tego procedura in vitro. Potem była ciąża i karmienie piersią. - Nie piłam w ogóle ponad 2,5 roku. Przez ten czas tak się do tego przyzwyczaiłam, że w ogóle mnie do picia nie ciągnęło.

Gwiazda skusiła się jednak na niewielką ilość alkoholu w czasie pobytu w Meksyku. - Jak byliśmy niedawno w Tulum, poszliśmy na spotkanie z dużą grupą poznanych tam ludzi. Postanowiliśmy z Radziem, że to będzie takie pierwsze wyjście po urodzeniu Henia, taka nasza randka. Ja wtedy po raz pierwszy od dłuższego czasu wypiłam alkohol, bardzo dobrej jakości i wcale nie za dużo. I to była masakra! Naprawdę umiem się bawić bez alkoholu, a następnego dnia myślałam, że głowa mi odpadnie - zdradziła. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: