Angelina Jolie zdradziła, co nosi w swojej torebce. Jeden produkt jest naprawdę zaskakujący

Angelina Jolie pojawiła się na marcowej okładce brytyjskiego wydania magazynu Vogue. Przy okazji, aktorka nagrała również wideo, na którym zdradziła zawartość swojej torebki. Co takiego się tam znalazło? Czy bardzo różni się od wnętrza torebek innych kobiet? Jeden produkt może was zaskoczyć.
Zobacz wideo Historia miłości Angeliny Jolie i Brada Pitta

Angelina Jolie jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych, a także najpiękniejszych aktorek na świecie. Nie da się ukryć, że ostatnie lata był dla aktorki dość trudnym czasem. Nie chodzi tu bowiem jedynie o problemy zdrowotne, lecz także niespodziewany rozwód z Bradem Pittem, z którym mogłoby się wydawać, tworzyli wzorowy związek. W 2019 roku, aktorka zdecydowała się szczerze opowiedzieć o tym, co przeszła i przyznała, że znów czuje, że żyje.

Jennifer Aniston Jennifer Aniston, Brad Pitt i Angelina Jolie - mem z tą trójką podbija Internet

- Moje ciało wiele przeszło przez ostatnią dekadę, szczególnie przez ostatnie cztery lata. Mam zarówno widoczne, jak i niewidoczne blizny. Z tymi niewidocznymi trudniej walczyć. Życie zmienia się na wiele sposobów. Czasami jesteś raniony, czasami patrzysz na cierpienie innych. Nie możesz być tak wolny i otwarty, jak pragnie tego twoja dusza. (...) Dziś znów czuję, że żyję - powiedziała w wywiadzie dla Harper's Bazaar.

Angelina Jolie zdradziła, co nosi w swojej torebce. Bardzo różni się od zawartości torebek innych kobiet? 

Ostatnio, przy okazji wystąpienia na marcowej okładce brytyjskiego wydania magazynu Vogue, Angelina Jolie zgodziła się nagrać wideo, na którym pokazała zawartość swojej torebki. Okazuje się, że oprócz klasycznego dodatku, często nosi ze sobą ogromną torbę charakterystyczną dla mam. Wyznała jednak, że tej zawartości nie może wszystkim pokazać, gdyż mieści się w niej sporo osobistych rzeczy jej pociech. - Zazwyczaj są to przekąski, telefony, książki, koszulki… wszystko, co możecie sobie wyobrazić - zdradziła.

Sprawdź: Modne, skórzane torebki do ręki!

54-letnia Salma Hayek zachwyca formą na zdjęciu z plaży. Fani rozpływają się nad jej figurą 54-letnia Salma Hayek znowu zachwyca. Aktorka medytuje na plaży w skąpym bikini

W zamian za to, Angelina Jolie pokazała magazynowi o zawartości swojej klasycznej torebki. Okazuje się, że gwiazda nosi w niej niemal to samo, co każda z nas. Znalazł się tam bowiem telefon, okulary przeciwsłoneczne typu aviator, kilka długopisów, maseczka ochronna, olejek do twarzy Guerlain, portfel, środki na alergię i leki przeciwbólowe dla dzieci, a także... czekolada! Jak sama przyznała, to jej mała przyjemność w życiu, bo bardzo ją lubi.

 
Więcej o: