Fit Lovers 7 lat temu. Zobacz, jak się zmienili Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz

Fit Lovers to para, którą zna chyba każdy. Propagują zdrowy tryb życia i wszystkich zarażają pozytywną energią. Wielu fanów chciałoby wyglądać tak jak oni. Czy Pamela i Mateusz 7 lat temu byli tak samo wysportowani? Oceńcie sami!

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers, to najbardziej znana w Polsce fit-para. Wiele osób usłyszało o nich przy okazji ich udziału w programie "Ameryka Express". Swoją popularność umocnili prezentując swoje umiejętności w show "Dance, dance, dance", którego drugą edycję udało im się wygrać. Teraz pokazali w mediach społecznościowych swoje wspólne zdjęcie sprzed lat.

Ogromna zmiana Fit Lovers! Jak wyglądali 7 lat temu?

Na swoim instagramowym profilu Fit Lovers zamieścili swoje zdjęcie z 2014 roku. Ich fani byli zaskoczeni, bo Pamela i Mateusz wyglądają zupełnie inaczej niż teraz. Pamela nieśmiało uśmiechająca się do aparatu ubrana jest w beżową marynarkę, spod której wystaje czerwona sukienka. Natomiast Mateusz wygląda trochę jak chłopak z boys bandu - ma dłuższe włosy zaczesane na bok. Jeszcze wtedy nic nie wskazywało na to, że kilka lat później będzie jeździł do Turcji na przeszczep włosów.

Fit Lovers Mateusz z Fit Lovers zdecydował się na przeszczep włosów. Ma już dosyć

Do zdjęcia pojawił się również komentarz pary. Mateusz i Pamela podkreślają, że zmiana nawyków żywieniowych i regularne treningi zmieniły ich życie.  

Tuż po zostaniu chłopakiem i dziewczyną. Czy źle czuliśmy się ze sobą 7 lat temu - NIE. Czy jednak zmiana nawyków żywieniowych i regularny trening obrócił nasze życie o 180 stopni? - TAK! Tak czy siak do wszystkiego potrzebna jest motywacja.
 

Fani byli zachwyceni ich zdjęciem i nie szczędzili pozytywnych komentarzy:

Dziennikarka pokazała dwa zdjęcia swoich nóg. Trudno uwierzyć, że to ciało tej samej osoby Instagram vs. rzeczywistość: pokazała jak jej brzuch wygląda na dwóch różnych zdjęciach. Różnica jest spora

Wow mega przemiana. Oglądam Was od początku i to co robicie to naprawdę jest mega. 
Po lewej tez fajni 
Mateusz wyglądał jak Ed Scheeran 
Wow jesteście niesamowicie, że robicie to co kochacie i robicie to dla swojego zdrowego życia 
Niezła zmiana. Oczywiście na lepsze 

A wy co sądzicie o ich przemianie?

Zobacz wideo Lit Lovers wyznają: kto kogo poderwał? [KOŁO PLOTKA]
Więcej o: