Mama pięciorga dzieci utrzymywała się kiedyś z kuponów na żywność. Dzisiaj wystarczą jej media społecznościowe

Kiedy Bethanie Garcia założyła bloga "The Garcia Diaries" w 2014 roku, unikała dzielenia się z internautami nieprzyjemnymi aspektami macierzyństwa. W pewnym momencie "skończyła z idealizowaniem życia". Wówczas udało jej się rozwinąć karierę do tego stopnia, że obecnie utrzymuje siedmioosobową rodzinę.

Kiedy Bethanie Garcia opublikowała pierwszy wpis na swoim blogu: The Garcia Diaries, starała się przedstawiać swoje życie jako idealne. Ale dopiero kilka lat później, realia, których kiedyś unikała, pomogły jej osiągnąć sukces w mediach społecznościowych. Garcia w podcaście iHeartRadio opowiedziała, jak udało jej się rozwinąć karierę. 

Dzielę się swoimi szczerymi przemyśleniami i emocjami, gdy coś się dzieje. Dzięki temu zyskałam wielu odbiorców. Ludzie utożsamiają się ze mną

- wyznała. 

Została mamą w wieku 18 lat. "Otrzymywaliśmy pomoc od rządu"

Bethanie przyznała, że gdy założyła rodzinę, wspierali ją rodzice oraz państwo. "Nie stać nas było na pieluchy i preparat, którego potrzebowała moja córka, gdy miała alergię na krowie mleko" - stwierdziła

Mieliśmy 18 lat, kiedy pobraliśmy się i ja zaszłam w ciążę. Otrzymywaliśmy bony żywnościowe, pomoc rządową i rządowe ubezpieczenie. Ledwo byliśmy w stanie płacić nasz miesięczny czynsz za mieszkanie

- wspomniała Garcia w podcaście. W 2014 roku założyła "The Garcia Diaries" jako "Dziennik rozważań o macierzyństwie", w którym miała omawiać wszystko, od urodzenia po zdrowie psychiczne. Po tym, jak ona i jej mąż Anthony "ciężko walczyli" przez kilka pierwszych lat małżeństwa, Bethanie zaczęła nawiązywać współpracę z firmami. 

 

"Chciałam, aby wszystko na moim blogu było idealne". To był błąd

Bethanie przyznała, że na początku chciała wykreować idealny obraz macierzyństwa. Na zakupach wybierała wszystko w odcieniach bieli, "żeby tylko pasowało na Instagram". Po jakimś czasie powiedziała:

To nie jestem ja. To jest męczące. I wtedy zaczęłam pokazywać autentyczność

- wyjaśniła. Od tego momentu mama obecnie pięciorga dzieci opisuje szczerze swoje doświadczenia. W 2017 roku podzieliła się z internautami m.in. historią o poronieniu. Mąż Bethanie zrezygnował z pracy, ponieważ ona zaczęła zarabiać więcej od niego i była w stanie utrzymywać siedmioosobową rodzinę. Bethanie wspomina, że jedna z marek zaproponowała jej sporą kwotę pieniędzy, jeśli blogerka zdecydowałaby się wspólnie z firmą na odchudzanie i recenzowanie produktów. "Odmówiłam. To nie byłabym ja i straciłabym moich fanów" - opisała. 

Zobacz wideo Co oprócz 500 plus rodzicom oferuje państwo?
Więcej o: