Maja Ostaszewska ma nową fryzurę. Aktorka już tak nie wygląda. "Strzał w dziesiątkę!"

Maja Ostaszewska przeszła metamorfozę, a jej efektami na swoim profilu na Instagramie. Jak przyznała, była to dla niej bardzo ważna zmiana. - Uświadomiłam sobie, że od bardzo dawna, może nawet kilku lat nie zmieniałam fryzury dla siebie samej, że ciągle to były zmiany do ról - napisała pod zdjęciem.

Maja Ostaszewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda przyzwyczaiła nas do krótkich ciemnych włosów z grzywką na bok. Niedawno jednak zdecydowała się na zmianę. Fani są zachwyceni jej nową fryzurą.

Zobacz wideo Maja Ostaszewska rządzi gangiem, czyli pierwszy western w polskim wydaniu:

Maja Ostaszewska ma nową fryzurę

Aktorka pochwaliła się efektami metamorfozy na swoim profilu na Instagramie. Okazuje się, że zmiana ta miała dla niej ogromne znaczenie. - Choć wielu osobom może się to wydać nader błahe, żeby o tym pisać, dla mnie ma znaczenie. Uświadomiłam sobie, że od bardzo dawna, może nawet kilku lat nie zmieniałam fryzury dla siebie samej, że ciągle to były zmiany do ról, potem cierpliwe utrzymywanie głowy w tej samej formie dla kontynuacji - napisała pod opublikowanym niedawno zdjęciem. 

"Tak po prostu zrobić coś dla siebie"

Jak przyznaje w dalszej części swojego wpisu, uwielbia zmieniać w postaci, które gra. Jednak teraz poczuła, że warto zmienić też coś dla siebie. - Jakie to przyjemne i symboliczne posłuchać, na co ma się ochotę. Na jaki kształt siebie, pozornie (bo zawsze jakiś jest) bez powodu. Nawet jeśli wszyscy odradzają, nawet jeśli tylko mnie będzie się podobać. Tak po prostu zrobić coś dla siebie - napisała aktorka. Zobaczcie, jak teraz wygląda:

 

"Świetna przemiana!"

Nowa fryzura zachwyciła obserwatorów Ostaszewskiej. Pod jej zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Oto niektóre z nich:

Jak najbardziej zmiana na plus!
Świetna przemiana!
Wygląda Pani zjawiskowo!
Ta grzywka to strzał w dziesiątkę, bardzo pasuje!

Może cię także zainteresować:

Więcej o: