Doda odtworzyła słynną scenę ze "Słonecznego patrolu". Fani zachwyceni: "Niczym Pamela"

Doda udostępniła na swoim Instagramie nagranie, na którym biegnie po plaży w zwolnionym tempie. Wideo gwiazdy łudząco przypomina kultową scenę z serialu "Słoneczny patrol". Internauci nie kryją zachwytu. - Niczym Pamela. Idealna - komentują.

Doda jest od lat jedną z najpopularniejszych, a przez swoich fanów uważana za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Doda aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad milion użytkowników, z którymi regularnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz nagraniami. Obecnie, Doda przebywa na wakacjach Meksyku, gdzie po tygodniu przerwy od mediów społecznościowych, postanowiła podzielić się kilkoma egzotycznymi kadrami i zdać relację z wyjazdu.

Doda pokazała odważne zdjęcia w bikini. 'Wiek można mieć dosłownie w d...' (zdjęcie ilustracyjne) Doda pokazała odważne zdjęcia w bikini. "Wiek można mieć dosłownie w d..."

- Już nie mogę patrzeć na tacos. Tęsknie za pomidorówką po 3 tygodniach w Meksyku. Pare dni spędziłam tu sama i choć na początku czułam się dziwnie, z godziny na godzinę było mi lepiej. A na koniec w ogóle postanowiłam, że następne wakacje lecę w nieznane samemu. Why Not? Trzeba poznawać nowe ,a sami siebie poznawać się boimy. Nie umiem się umiejscowić: introwertyk czy ekstrawertyk. Jak zwykle pewnie mix - napisała pod ostatnim opublikowanym zdjęciem.

Doda odtworzyła słynną scenę ze "Słonecznego patrolu"

Podczas spędzania kolejnego dnia na plaży, Doda postanowiła nagrać wideo, na którym biegnie w zwolnionym tempie, czym podzieliła się na swoim InstaStories. Nie da się ukryć, że kadr ten przywodzi na myśl kultową scenę z serialu "Słoneczny patrol". Podobieństwo do serialowej czołówki zauważyli również fani piosenkarki, którzy swoje komentarze zostawili pod ostatnim opublikowanym zdjęciem na profilu.

Doda pokazała zdjęcia bez makijażu. 'Nie maluję się na co dzień'. Zdradziła powód (zdjęcie ilustracyjne) Doda pokazała zdjęcia bez makijażu. "Nie maluję się na co dzień". Zdradziła powód

Na relacji jak biegniesz w slo-mo, to niczym Pamela ze Słonecznego patrolu
Pamela nie była tak seksowna
Doda jak wino
Wyglądasz bosko
Idealna
Co za ciało!

- czytamy.

Zobacz wideo Doda odtworzyła słynną scenę ze "Słonecznego patrolu" na plaży w Meksyku
Więcej o: