Megapromocja w sklepach Rossmann. Jakie produkty kupimy taniej nawet o 50%?

Rossmann przygotował dla swoich klientów w lutym wiele naprawdę interesujących promocji. Przecenione zostały m.in. produkty z takich kategorii, jak makijaż, pielęgnacja, perfumy, żywność czy wyposażenie domu. Co więcej, niektóre obniżki sięgają ponad 50 procent. Sprawdź, co możesz upolować taniej!
Zobacz wideo Aplikacje, które pomagają oszczędzać na zakupach

Promocje w drogeriach Rossmann to jedne z bardziej wyczekiwanych akcji przez klientów tej popularnej sieci. To świetna okazja, by kupić ulubione produkty w dużo niższych cenach. "MEGA!" promocja to akcja, którą sklepy Rossmann zorganizowały od 01.02.2021 do 15.02.2021 lub do wyczerpania zapasów. Promocja dotyczy wybranych artykułów z przeróżnych kategorii i obowiązuje w wybranych drogeriach, a także online. Jakie produkty można zatem kupić nawet o połowę taniej?

Promocja Rossmann. Trzy hitowe tusze do rzęs, które pogrubiają i wydłużają. Kosztują mniej niż 13 zł (zdjęcie ilustracyjne)Promocja Rossmann. Trzy hitowe tusze do rzęs, które je pogrubiają i wydłużają. Kosztują mniej niż 13 zł

Mega promocja w sklepach Rossmann. Wybrane produkty nawet o połowę taniej

Promocja w Rossmannie, która potrwa do połowy miesiąca, objęła ponad 7 tysięcy produktów z takich kategorii, jak twarz, makijaż, włosy, ciało, higiena, ochrona antybakteryjna, perfumy, mama i dziecko, mężczyzna, żywność, wyposażenie domu, czystość w domu, zwierzęta, zdrowie, podróż i czas wolny, odzież czy walentynki. Oto przykładowe produkty z powyższych kategorii, które można obecnie kupić taniej.

  • Perfumy Calvin Klein Euphoria Endless - 99,99 zł z 249,99 zł
  • Mgiełki Victoria's Secret - 49,99 zł z 79,99 zł
  • Krem Eveline Cosmetic Exclusive Snake - 16,99 zł z 24,99 zł
  • Missha M Perfect Cover B.B Cream - 24,49 zł z 34,99 zł
  • Maska Tresemme Biotin + Repair 7 - 16,99 zł z 24,99 zł
  • Maska do ciała Fluff Superfood - 14,49 zł z 19,99 zł 
  • Dzbanek filtrujący Brita - 55,99 zł z 75,99 zł
  • Rajstopy GATTA Bye Cellulite - 17,99 zł z 26,99 zł

Ten podkład to zamiennik kultowego La Prairie za 1000 zł. Teraz można go kupić za 24 zł w HebeTen podkład to zamiennik kultowego La Prairie za 1000 zł. Teraz można go kupić za 24 zł w Hebe

Mega promocja Rossmann - kto może skorzystać z wyprzedaży? 

W przypadku promocji, która obowiązywać będzie od pierwszego do piętnastego lutego, zasady będą nieco inne, niż te, które kiedyś obowiązywały podczas wielu akcji. Tym razem, produkty przecenione są dla wszystkich klientów, niezależnie od tego, czy są zarejestrowanie w Klubie Rossmann, czy też nie.