Walentynki 2021. Znaki zodiaku, które zakochują się najszybciej. Czy jest ci pisana miłość od pierwszego wejrzenia?

Niektórzy zakochują się bardzo szybko, inni najpierw muszą dobrze poznać drugą osobę, żeby pozwolić jej się do siebie zbliżyć. Co na ten temat mówią gwiazdy? Sprawdź, które znaki zodiaku zakochują się najszybciej.

Czy miłość od pierwszego wejrzenia jest przypisana do twojego znaku zodiaku? Choć raczej traktujemy horoskopy z przymrużeniem oka, to nie raz znajdujemy w nich jakieś drobiazgi, które możemy odnieść do swojego życia. Czy twój znak zodiaku łatwo się zakochuje? Sprawdź, co twierdzą na ten temat astrologowie.

Znaki zodiaku, które zakochują się od pierwszego wejrzenia

Ryby

Ryby są niezwykle uczuciowe, wrażliwe i romantyczne, dlatego zakochują się najmocniej ze wszystkich znaków. Ich uczucie jest zawsze burzliwe i namiętne. Bardzo szybko potrafią zaufać drugiej osobie i dostrzegają w niej to, co najlepsze. Zodiakalne Ryby nie postrzegają miłości jako ryzyka, więc nie obawiają się, że ktoś złamie im serce.  

Waga 

Zodiakalne Wagi ciężko znoszą samotność, dlatego zakochują się bardzo szybko. Uwielbiają flirtować, ale związek traktują bardzo poważnie i to od samego początku. Ich strach przed samotnością czasem doprowadza do tego, że na siłę próbują utrzymać związek, w którym są nieszczęśliwe.  

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt są delikatne i czułe. Nie boją się nowych rzeczy i chętnie rzucają się na głęboką wodę, właśnie dlatego zakochują się w jednej chwili. Wiedzą, że chemia między ludźmi zdarza się rzadko, dlatego zodiakalne Bliźnięta pójdą za ukochaną osobą na koniec świata.  

Strzelec 

Osoby spod znaku Strzelca to urodzeni flirciarze. Lubią przygody i wyzwania. Zakochują się szybko, bo nie potrzebują zbyt wiele czasu, na zastanawianie się, czy ktoś im się podoba. Strzelce po prostu to wiedzą. Ich pogoń za doznaniami doprowadza do tego, że często łamią innym serce. 

Lew

Lwy zakochują się niespodziewanie i po same uszy. Szkoda im czasu na podchody, lubią jasne sytuacje, dlatego będą oczekiwały od partnera lub partnerki szybkiej deklaracji. Zakochane Lwy dają partnerowi od siebie zbyt wiele, są gotowe do poświęceń, przez co często czują się wykorzystywane. 

Znaki zodiaku, które ostrożnie wybierają swoich partnerów

Rak 

Raki budują uczucia bardzo powoli. Najpierw muszą się zaprzyjaźnić z drugą osobą. Wyróżniają się dużą wrażliwością i troskliwością, dlatego potrafią sprawić, że ich wybranek lub wybranka poczują się wyjątkowo. 

Panna

Panny są bardzo ostrożne w podejmowaniu decyzji. Nie umieją rozmawiać o swoich uczuciach i bardzo boją się niepowodzenia i odrzucenia. Panna szuka prawdziwej miłości i długo zastanawia się, komu oddać swoje serce.

Skorpion 

Skorpiony sprawiają wrażenie samotników. Najważniejsza jest dla nich wolność, dlatego na chłodno podchodzą do związków. Najważniejsze jest dla nich zaufanie i bezpieczeństwo, dlatego ostrożnie wybierają swoich partnerów. W głębi duszy bardzo pragną miłości.

Wodnik

Zodiakalne Wodniki muszą najpierw kogoś dobrze poznać, żeby obdarzyć ich głębszym uczuciem. Choć mają w sobie coś, co przyciąga płeć przeciwną, nie pozwalają sobie często na romantyczne uniesienia. Wodniki liczą na silne, trwałe uczucie i nie spoczną, póki go nie znajdą.

Byk

Byki mocno stąpają po ziemi, dlatego nie dla nich romantyczne uniesienia. Nie zakochują się szybko. Mają bardzo praktyczne podejście do miłości. Zodiakalne Byki poświęcają dużo czasu na znalezienie odpowiedniej drugiej połówki.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczna na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Koziorożec

Sumienność, pracowitość i zaangażowanie w powierzone obowiązki utrudnia Koziorożcom zakochiwanie się. Są zbyt pochłonięte ważniejszymi rzeczami, żeby zastanawiać się dodatkowo nad miłością. Osoby spod tego znaku często szukają miłości w miejscu pracy oraz wiążą się z osobami o wysokim statusie społecznym i materialny.  

Baran

Osoby spod znaku Barana to odważni, pewni siebie zdobywcy. Zakochują się jednak najtrudniej ze wszystkich znaków zodiaku. Zbyt dobrze się bawią, żeby cokolwiek brać na poważnie i wiązać się w relacje. Zodiakalny Baran nie może czuć się przytłoczony i zniewolony, dlatego partnera lub partnerki szuka z rozwagą. To musi być ktoś, kto da Baranowi dużo przestrzeni.  

Więcej o: