Biedronka. Megapromocja: tylko dzisiaj pizza za 1 zł. Świętuj Międzynarodowy Dzień Pizzy 9.02.2021

Biedronka przygotowała super promocję z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy. To nie lada gratka dla wszystkich miłośników tego włoskiego dania.

9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Z tej okazji sieć sklepów Biedronka przygotowała kuszącą promocję na wszystkie pizze. Będzie można sporo zaoszczędzić na tym ulubionym daniu dzieci i dorosłych.  

Megapromocja na pizzę w Biedronce. Kto z niej może skorzystać?  

Biedronka nie po raz pierwszy zaskoczyła swoich klientów wyjątkowymi okazjami. Również 9 lutego, w Międzynarodowy Dzień Pizzy, przygotowała coś dla miłośników tego dania. Przy zakupie dwóch pizz, jedną z nich dostaniesz za złotówkę. Mamy więc szansę trochę zaoszczędzić. Z promocji będzie można skorzystać tylko we wtorek 9 lutego.  

Mega promocja w sklepach Rossmann. Jakie produkty kupimy taniej nawet o 50%? (zdjęcie ilustracyjne)Megapromocja w sklepach Rossmann. Jakie produkty kupimy taniej nawet o 50%?

Jak informuje sklep, promocja dotyczy wszystkich pizz - zarówno tych świeżych, jak i mrożonych. Pamiętajcie jednak, że jeśli kupujecie pizze w różnych cenach, to za złotówkę otrzymacie tę tańszą. Skorzystać z tej oferty mogą wyłącznie posiadacze karty Moja Biedronka, obowiązuje jednak limit dzienny - 6 opakowań na jedną kartę (maksymalnie 3 opakowania za 1 zł). Listę produktów objętych promocją znajdziesz w sklepach i na stronie www.biedronka.pl

Międzynarodowy Dzień Pizzy – historia pizzy. 

Pizza to kultowa potrawa kuchni włoskiej. Niewiele osób wie jednak, że to danie wywodzi się z innej kultury. Pierwsze potrawy tego typu zaczęli serwować starożytni Grecy. Co prawda pieczony placek zapiekany z ziołami i polany oliwą był serwowany w Italii, to oficjalnie Grecy są autorami tego przysmaku.  

Prezent na walentynki dla niej powinien być wyjątkowy. Zdjęcie ilustracyjnePrezent na walentynki- sprawdź 5 pomysłów na idealny prezent dla ukochanej

Należy wspomnieć, że pierwsze pomidory przyjechały do Europy dopiero w XVI wieku i musiało upłynąć sporo czasu, zanim Włosi przyzwyczaili się do ich smaku. Pizza z dodatkiem ziół i sosu pomidorowego zdominowała Włochy dopiero w XVIII.

Zobacz wideo Pizze na spodzie od tortilli