Pamiętacie Bohuna z filmu "Ogniem i mieczem"? Po latach trudno go rozpoznać

Aleksandr Domogarow to rosyjski aktor, który zasłynął w Polsce w latach 90. dzięki roli Bohuna w "Ogniem i mieczem" Jerzego Hoffmana. Obecnie ma 57 lat. Zdaniem wielu osób aktor zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat.

Aleksandr Domogarow to popularny rosyjski aktor. Obecnie ma 57 lat i mieszka w Moskwie. Dzięki roli Bohuna w "Ogniem i mieczem" Domogarow stał się rozpoznawalny także w Polsce. Nietuzinkowa uroda Rosjanina sprawiła, że w latach 90. był w naszym kraju bożyszczem kobiet. 

Zobacz wideo Izabella Scorupco tańczy na własnym weselu:

Aleksandr Domogarow - kariera w Rosji

Domogarow od 1995 roku związany jest z moskiewskim Teatrem imienia Mosowieta. Wcześniej przez dziewięć lat grał w teatrze Armii Sowieckiej. Ma na swoim koncie także wiele ról filmowych. W ostatnich latach zagrał m.in. w rosyjsko-japońskim dramacie "Sorokin no mita sakura", a także w rosyjskim filmie "Soyuz spaseniya". Co ciekawe, w 2007 roku został wyróżniony tytułem Ludowego Artysty Federacji Rosyjskiej. 

Aleksandr Domogarow - role w polskich produkcjach

Nietuzinkowa uroda zagwarantowały rosyjskiemu aktorowi dużą popularność. Po sukcesie filmu Jerzego Hoffmana pojawił się także w innych polskich produkcjach - m.in. w serialach "Fala zbrodni" oraz "Krew z krwi", a także w filmie "1920 Bitwa Warszawska". 

 

Aleksandr Domogarow - jak teraz wygląda?

Aleksandr Domagarow za sobą wiele trudnych doświadczeń. To między innymi śmierć dziecka (jego dwudziestotrzyletni syn zmarł w 2008 roku w wyniku obrażeń po potrąceniu samochodem), a także cztery nieudane małżeństwa. Aktor ma za sobą także nieudaną próbę samobójczą - uratowała go szybka interwencja brata. W ostatnich latach Domogarow bardzo się zmienił. Zobaczcie, jak teraz wygląda filmowy Bohun:

Aleksandr Domogarow obecnieAleksandr Domogarow obecnie screen Youtube

Może cię także zainteresować:

Więcej o: