Tłusty czwartek 2021. W Biedronce można dostać cztery pączki za darmo. Wystarczy spełnić jeden warunek

W sklepach pojawia się mnóstwo promocji na tłusty czwartek. Biedronka przygotowała z tej okazji wspaniałą ofertę. Przy zakupie ośmiu pączków, cztery dostaniemy za darmo.

Tłusty czwartek to tradycja, której nie zignoruje żaden miłośnik słodkości. Pączki, donaty, faworki -  już w ten czwartek będziemy mogli jeść je bez końca. Z tej okazji Biedronka przygotowała dla nas bardzo zachęcającą promocję. Jak z niej skorzystać? 

Zobacz wideo Galaktyczne, kolorowe, pyszne - najlepsze pączki i donaty na tłusty czwartek

Magda GesslerTłusty czwartek. Pączki Magdy Gessler zaskakują ceną. Ile kosztują?

Tłusty czwartek 2021: darmowe pączki w Biedronce

Biedronkowe promocje są nam wszystkim świetnie znane - korzystamy z nich, kiedy tylko nadarzy się okazja. W najbliższy czwartek będziemy mogli kupić pączki w naprawdę okazyjnej cenie. Przy zakupie ośmiu dontatów, cztery najtańsze dostaniemy zupełnie za darmo. Rabat zostanie naliczony podczas kasowania produktów. 

Biedronka. Oferta na tłusty czwartek: pączki, donaty, faworki.Biedronka. Oferta na tłusty czwartek: pączki, donaty, faworki. fot. materiały promocyjne Biedronka / Oferta dostępna od 8 lutego 2021 do 13 lutego 2021

Których dounatów będzie dotyczyć ta oferta? Praktycznie wszystkich. Do wyboru będziemy mieć czekoladowe dounaty z Wedla, dounaty z lukrem, ciasteczkową posypką, z lukrem oraz te z dodatkiem Haribo Chmallows. Promocja obowiązuje od 10 do 11 lutego i zapowiada się naprawdę słodko. 

Zdjęcie ilustracyjne: pączkiTłusty czwartek. Prosty przepis na pyszne pączki angielskie z serkiem

Jeśli jednak jesteście fanami domowych wypieków, a zakup sklepowych pączków w żadnym wypadku was nie interesuje, mamy dobrą wiadomość. W Biedronce dostaniecie składniki na ciasto w promocyjnych cenach. Dzięki temu wasze domowe słodkości mogą być nie tylko przepyszne, ale też wyjątkowo budżetowe - teraz wystarczy tylko znaleźć świetny przepis

Tłusty czwartek – skąd wzięło się święto pączka?

Tradycja tłustego czwartku sięga najstarszych pokoleń. W czasach pogaństwa był symbolem przełomu wiosny i zimy. Tego dnia spożywano tłuste potrawy, zwłaszcza mięsne i popijano je dużą ilością wina. Przygotowane z chlebowego ciasta pączki były przekąską, której nigdy sobie nie odmawiano.

Święto przetrwało aż do dziś. Jesteście gotowi na najsłodszy dzień w roku? 

Więcej o: