Maffashion pokazała zdjecia w bieliźnie bez retuszu. "Super, że nie zakłamujesz tego, jak ciało wygląda po ciąży"

Maffashion opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia w bieliźnie. Blogerka pokazała, jak wygląda jej ciało po ciąży bez retuszu. Fani są pod wrażeniem i dziękują modelce za publikację takich fotografii. - Dziękujemy za tą naturalność! Piękno przez duuże P! - komentują.
Zobacz wideo Co zaskoczyło Maffashion w macierzyństwie?

Julia Kuczyńska, znana jako Maffashion, jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. Swoją internetową działalność prowadzi już 10 lat, a rzesza jej fanów nieustannie się powiększa. Maffashion prężnie działa również na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 1,4 mln osób. Blogerka dzieli się tam ze swoimi obserwatorami różnymi zdjęciami z życia zawodowego, a także prywatnego. Maffashion jest inspiracją dla wielu kobiet, w tym od niedawna również młodych mam, które chętnie podpatrują nie tylko jej stylizacje, lecz także to, jak Julia godzi ze sobą karierę oraz rolę mamy.

Aleksandra Żebrowska w szczerym poście o nietrzymaniu moczu. Fanki: 'Samo życie' (zdjęcie ilustracyjne) Aleksandra Żebrowska w szczerym poście o nietrzymaniu moczu. Fanki: "Samo życie"

Maffashion pokazała zdjecia w bieliźnie bez retuszu. "Super, że nie zakłamujesz tego, jak ciało wygląda po ciąży"

Ostatnio, Maffashion opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia w bieliźnie, czym podbiła serca internautów. Julia zdecydowała się bowiem podzielić naturalnymi fotografiami, które nie zostały poddane retuszowi. Nie da się ukryć, że niestety w dzisiejszych czasach nie jest to powszechna praktyka w social mediach.

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała odważne zdjęcie z plaży. 'Figura pierwsza klasa i te nogi' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała odważne zdjęcie z plaży. "Figura pierwsza klasa i te nogi"

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których przede wszystkim fanki Maffashion dziękują jej za pokazywanie prawdziwego ciała młodej mamy, bez iluzji:

Super, naturalność, zmysłowość, kobiecość
Dziękujemy za tą naturalność!
I to jest to <3 Piękno przez duuże P!
Wow, super się ogląda takie naturalne zdjęcia bez retuszu
Super, że nie zakłamujesz tego jak ciało wygląda po ciąży u przeciętnej 30-latki, ja też raczej szybko wróciłam do formy, ale to nie znaczy, że ciało jest perfekcyjne jak wcześniej, fajnie, że nie ma tu ani odrobiny iluzji;)  
Julka! Uwielbiam Cię w każdym wydaniu! Cudowne zdjęcia przedstawiające piękną, prawdziwą i z zadbanym ciałem kobietę 
Ogromny szacunek za PIĘKNE naturalne ciało MŁODEJ MAMY!

- czytamy.

 
Więcej o: