Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed lat. "Teraz wygląda Pani o wiele lepiej"

Małgorzata Kożuchowska postanowiła przypomnieć swoim obserwatorom na Instagramie jedno ze zdjęć, które zostało zrobione prawie 20 lat temu. Pamiątkowa fotografia zachwyciła fanów aktorki, choć niektórzy uwarzają, że obecnie Małgosia wygląda jeszcze piękniej.
Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce, której rozpoznawalność oraz ogromną sympatię zapewniły role w takich produkcjach, jak "Kiler", "Kiler-ów 2-óch", "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Aktorka jest również uważana za jedną z najatrakcyjniejszych i najbardziej stylowych kobiet w polskim show-biznesie, a co za tym idzie, jest inspiracją oraz wzorem dla wielu swoich fanek. Małgorzata Kożuchowska aktywnie prowadzi również swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion użytkowników, z którymi regularnie dzieli się fotografiami z życia zawodowego oraz prywatnego, a także od czasu do czasu przypomina kadry sprzed lat.

Maffashion pokazała zdjecia w bieliźnie bez retuszu. 'Super, że nie zakłamujesz tego, jak ciało wygląda po ciąży' (zdjęcie ilustracyjne)Maffashion pokazała zdjecia w bieliźnie bez retuszu. "Super, że nie zakłamujesz tego, jak ciało wygląda po ciąży"

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie sprzed lat. Fani: "Teraz wygląda Pani o wiele lepiej" 

Małgorzata Kożuchowska postanowiła ostatnio na swoim instagramowym profilu przypomnieć jedno ze zdjęć zrobionych podczas sesji zdjęciowej do magazynu "Viva", która miała miejsce prawie 20 lat temu. Z opisu, który aktorka umieściła pod postem dowiadujemy się, że autorem fotografii jest nie kto inny, jak Marcin Tyszka. 

Jennifer Lopez postawiła na ostre cięcie. Trudno ją rozpoznaćJennifer Lopez ma nową fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście

Dobranoc #kiedyśtobyło @tyszka_marcin @viva_magazyn @julitajaskolka @jagahupalo

- napisała Małgorzata Kożuchowska.

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach momentalnie pojawiły się pozytywne komentarze oraz komplementy od zachwyconych zdjęciem fanów:

Najpiękniejsze zdjęcie ever!
Pani uroda jest nieprzemijalna
A ja uważam, że teraz wygląda Pani o wiele lepiej!
Jak z Wielkiego Gatsby’ego
Gosieńka kiedyś czy Gosieńka teraz, zawsze śliczna i cudowna

- czytamy. 

 
Więcej o: