Tłusty czwartek w Biedronce. Promocja na pączki i darmowa dostawa zakupów z Glovo

W tłusty czwartek sklepy proponują nam szeroki wybór pączków. Także Biedronka przygotowała kilkanaście propozycji tego przysmaku. Można je kupić w naprawdę atrakcyjnych cenach. Jest też coś specjalnego dla tych, którzy zdecydują się dziś na zakupy przez aplikację Glovo.

Biedronka przygotowała z okazji tłustego czwartku duży wybór pączków. W ofercie sklepu znajdziemy zarówno pączki tradycyjne, jak i inne wypieki z nadzieniami do wyboru. Dla posiadaczy karty Moja Biedronka jest też specjalna promocja.  

Tłusty Czwartek w Biedronce

Biedronka w zeszłym roku sprzedała ponad 17 milionów tłustoczwartkowych wypieków. Sklep po raz kolejny przygotował dla swoich klientów tradycyjne pączki, marki własnej Słodka Kraina, bez dodatku sztucznych aromatów i barwników.

Polacy kochają Tłusty Czwartek. W końcu to idealna okazja, aby bez większych wyrzutów sumienia osłodzić sobie dzień. Co roku w naszych sklepach sprzedajemy masę słodkich wypieków - w 2020 roku było to ponad 17 milionów pączków i donutów w całym "tłustoczwartkowym" tygodniu. W tym roku przygotowaliśmy dla klientów nie tylko wyjątkowe produkty, ale i specjalne promocje. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak i tradycję, dlatego polecamy, chociażby pączki Słodka Kraina. Wyróżnia je skład - są bez dodatku substancji konserwujących i barwników, do ich przygotowania użyto wyłącznie naturalnych aromatów, a w dodatku są smażone tradycyjnie, na smalcu. Warto też wiedzieć, że nadzienie pączka, przygotowano z polskich owoców - mówił Adam Lalewicz, młodszy menedżer ds. rozwoju jakości i kontroli marki własnej w Biedronce cytowany w komunikacie.

Ile kosztują pączki w Biedronce?

Cena opakowania 12 sztuk pączków z marmoladą (65 g) to koszt 2,99 zł (całe opakowanie), czyli 0,25 gr za sztukę - oferta dostępna z kartą Moja Biedronka. Z kolei cena tradycyjnego pączka Słodka Kraina dostępnego w dwóch wersjach: z nadzieniem wieloowocowym i lukrem lub z nadzieniem wieloowocowym posypanego cukrem pudrem to 79 groszy. Przy zakupie 6 takich pączków ich cena spadnie do 55 groszy za sztukę. Oprócz tradycyjnych wariantów klienci Biedronki mogą spróbować m.in. pączków w kształcie serca z nadzieniem malinowym (1,99 zł/szt.), pączków z powidłami i skórką pomarańczową (1,99 zł/szt.) czy pączków z nadzieniem o smaku wiśniowym lub różanym (1,99 zł/szt.).

Dostawa za darmo z Glovo - jak z niej skorzystać?

Sieć sklepów Biedronka ma też dobrą informację dla tych, którzy tego dnia postanowią zrobić zakupy online przez aplikację Glovo (dostępną w 31 miastach w Polsce). 11 lutego przy zakupach za minimum 10 zł, Glovo dostarczy zakupy do domu za darmo.

Zobacz wideo Najlepsze pączki i donaty na tłusty czwartek
Więcej o: