Pamiętacie Yasmine Bleeth? Była gwiazdą "Słonecznego patrolu". Jak wygląda po latach?

Yasmine Bleeth obok Pameli Anderson była jedną z nalpopularniejszych aktorek serialu "Słoneczny patrol". Jak zmieniła się piękna brunetka po 20 latach od emisji ostatniego odcinka? Zdania fanów są podzielone. Niektórzy twierdzą, że serialowa Caroline Holden jest nie do poznania, inni natomiast, że "wciąż ma tę śliczną twarz".
Zobacz wideo Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne

"Słoneczny patrol" to kultowa już produkcja, która realizowana była w latach 1989-2001 i opowiadała o przygodach (prywatnych i zawodowych) grupy ratowników z Los Angeles. Największymi gwiazdami tego serialu byli niewątpliwie David Hasselhoff oraz Pamela Anderson. Jednak pozostali aktorzy również cieszyli się ogromną popularnością. Yasmine Bleeth wcielała się w drugoplanową rolę ratowniczki Caroline Holden. Po raz pierwszy pojawiła się w czwartym sezonie serialu i momentalnie zyskała rzeszę fanów. Aktorka trafiła również na listę 50 najpiękniejszych osób na świecie magazynu "People", jednak dalsza kariera Yasmine Bleeth nie potoczyła się tak, jak wyobrażali to sobie jej fani .

 

Yasmine Bleeth była gwiazdą "Słonecznego patrolu". Jak wygląda po latach?

Yasmine Bleeth odeszła z serialu po tym, jak w mediach pojawiły się informacje o jej uzależnieniu od narkotyków. W 2001 roku, aktorka została aresztowana za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu oraz posiadanie narkotyków, które policja znalazła przy niej podczas zatrzymania. Podczas odwyku, aktorka poznała Paula Cerrito z którym do dziś jest w związku małżeńskim. Choć Yasmine Bleeth nie udziela się w mediach społecznościowych, to od czasu do czasu w sieci pojawiają się jej aktualne zdjęcia. Jak obecnie wygląda? Dla części fanów jej metamorfoza jest zaskakująca, inni natomiast są zdania, że mimo upływu lat, Yasmine Bleeth może pochwalić się niemal taką samą urodą jak przed laty.

Wow, wygląda cały czas tak samo
Nieustannie piękna
Ikona

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: