Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z mężem sprzed lat. Jak się zmienili? "Pan Maciek przy Pani osiwiał"

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie jedno z pierwszych wspólnych zdjęć ze swoim mężem. Jak wyglądają na fotografii sprzed lat? Bardzo się zmienili? - Szczerze. Teraz wyglądacie o wiele lepiej - komentują internauci.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"

Joanna Koroniewska jest jedną z tych gwiazd polskego show-biznesu, która aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Aktorka na profilu zgromadziła już ponad 527 tys. obserwatorów, z którymi chętnie dzieli się zdjęciami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Nie da się ukryć, że grono internetowych fanów Joanny Koroniewskiej nieustannie się powiększa, co zawdzięcza nie tylko swoim rolom, lecz także dystansem do świata i niezwykłym poczuciem humoru, co doskonale widoczne jest w social mediach aktorki.

Maffashion pokazała zdjecia w bieliźnie bez retuszu. 'Super, że nie zakłamujesz tego, jak ciało wygląda po ciąży' (zdjęcie ilustracyjne)Maffashion pokazała zdjecia w bieliźnie bez retuszu. "Super, że nie zakłamujesz tego, jak ciało wygląda po ciąży"

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z mężem sprzed lat. Bardzo się zmienili?

Joanna Koroniewska przy okazji zapowiedzi kolejnego, tym razem walentynkowego live'a z serii #domówkaudowborów, które regularnie prowadzi wraz z mężem Maciejem Dowborem, postanowiła podzielić się jedną z pierwszych fotografii, na której pozują wspólnie. 

Iza Kuna pokazała się w bikini. 'W końcu jakieś normalne ciało na Instagramie'Iza Kuna pokazała się w bikini bez retuszu. "Jak to cudownie, że jeszcze jest normalność"

Prawda, że się nie zmieniliśmy?! Kliknij w drugą fotkę. A może nam zazdrościcie? Kto z Was ma chociaż zdjęcie z pierwszego spotkania swojej drugiej połowy?!? My mamy znacznie więcej! Mamy film, w którym widzę,  jak się "On" wstydzi, peszy i robi głupie miny... Bo przecież nie ja

- napisała aktorka zestawiając aktualne zdjęcie z tym sprzed lat.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautów:

Piękni i Młodzi <3 Nic się nie zmieniło oprócz koloru włosów
Szczerze. Teraz wyglądacie o wiele lepiej
Pani Joanno! Pan Maciej przy Pani osiwiał
Aśkaaaa... co mam powiedzieć... jak wino!
Super macie pamiątkę. Jesteście dla siebie stworzeni
Asia, wszystkie powinniśmy mieć nadzieje, że będziemy młodnieć tak jak Ty

- czytamy.

Więcej o: