Ten podkład za 10 zł to zamiennik znacznie droższego produktu. "Najlepszy tani fluid"

Zdaniem zadowolonych użytkowniczek to świetny zamiennik znacznie droższego produktu - Fenty Beauty Pro Filt'r Hydrating Longwear Foundation, którego cena wynosi 159 złotych. Z kolei za kosmetyk marki Bell płacimy zaledwie 10 złotych. Poznajcie tanią perełkę kosmetyczną, która cieszy się ogromną popularnością.

Co jakiś czas głośno robi się o tanich kosmetykach, które z powodzeniem zastępują znacznie droższe produkty. Tak też było w tym przypadku. Mowa o fluidzie rozświetlająco-korygającym Bell, Illumi Corrector Lightening Skin Perfection. Dostaniecie go w większości sklepów sieci Biedronka. Co ciekawe, jego cena nie przekracza 10 złotych. Co więcej, jest to świetny zamiennik Fenty Beauty Pro Filt'r Hydrating Longwear Foundation, którego cena wynosi obecnie 159 złotych.

Zobacz wideo Makijaż mineralny - jak dobrać i aplikować podkład?

Podkład za 10 zł robi furorę!

Czy kosmetyk za 10 złotych może okazać się równie dobry, jak te znacznie droższe? Zdaniem wielu osób tak! Kosmetyk z Biedronki daje efekt wypoczętej, zdrowej i nawilżonej cery. Poza tym cztery naturalne odcienie (light beige, beige, natural, carmel) doskonale adaptują się do koloru karnacji.

Najlepszy tani fluid!
Wytrzymuje 8 godzin. Kryje, nie zapychając twarzy. Kolor odpowiada brawie mojej karnacji.
Uwielbiam jego kolor, konsystencje i to jak wygląda na skórze. To chyba pierwszy podkład, który tak pięknie wtapia się w skórę i tworzy jednolitą strukturę

- piszą w sieci zadowolone użytkowniczki. 

 

Korekta niedoskonałości i piękne rozświetlenie

Czemu ten produkt zawdzięcza swoją popularność? To zdaniem wielu osób idealny kosmetyk na co dzień. Fluid Bell z Biedronki jest wyjątkowo trwały i wygląda na twarzy bardzo naturalnie. Poza tym zapewnia optyczną korektę różnych niedoskonałości cery oraz piękne rozświetlenie. 

Może cię także zainteresować: