Tatuaże na szyję- róża, inicjały ukochanej osoby, a może ozdobny kołnierz?

Tatuaże na szyję to odważna decyzja, którą warto dokładnie przemyśleć. Rysunku nie da się schować pod ubraniem, a usunięcie może być bardzo bolesne lub zwyczajnie niemożliwe. Jak wybrać odpowiedni motyw?

Modne tatuaże na szyję- płeć tatuażu 

Współczesna moda nie zna podziału na tatuaże na szyi damskie i tatuaże na szyi męskie, chociaż niektóre wzory nadal dominują w konkretnej estetyce. Kobiety przeważnie wybierają minimalistyczne wzory, które można ukryć na przykład pod kucykiem. Mężczyźni często idą na całość i decydując się na tatuaż na szyi i proszą tatuażystę od razu o pełny kołnierz. Modne tatuaże na szyję warto podpatrzeć u gwiazd, które mają dostęp do najlepszych salonów tatuażu, tam proponują im najnowsze wzory zgodne z aktualnymi trendami. Sprawdź z nami najciekawsze propozycje i dowiesz się, ile kosztuje tatuaż na szyi. 

Tatuaże na szyi damskie- delikatny wzór kontra duży rysunek 

Poniżej prezentujemy propozycje w tych dwóch kategoriach. Na początku kilka minimalistycznych wzorów, które aktualnie są bardzo modne, co więcej można je łatwo ukryć lub przerobić na zupełnie inny motyw. 

 

Tatuaże na szyi damskie- mały napis 

Mogą to być po prostu inicjały lub ulubiona sentencja. Tatuaże ''pisane'' są bardzo eleganckie i uniwersalne, jest więc duża szansa na to, że tego typu ozdoba zostanie z nami na dłużej. Warto zwrócić uwagę na potencjalne błędy ortograficzne, bystre oko z pewnością szybko wyłapie taką pomyłkę i tatuaż stanie się nie tylko śmieszny, ale też straci swoje magiczne znaczenie. Kolejna kwestia to pretensjonalny tekst, zamiast długich, wydumanych cytatów, czasami lepiej jest wybrać jedno słowo. Im mniej wyraźna czcionka, tym lepiej, odrobinę tajemnicy w tak wyeksponowanym miejscu nie zaszkodzi. 

  • Selena Gomez na szyi wytatuowała sobie delikatny napis ''rare'', który jest jednocześnie tytułem piosenki i nazwą marki kosmetyków sygnowanych przez piosenkarkę. 
 
  • Hailey Bieber ma bardzo podobny tatuaż z tradycyjnym napisem ''love''
 
Zobacz wideo Dbanie o świeżo wykonany tatuaż. Wskazówki od profesjonalisty

Modne tatuaże na szyję- uniwersalny motyw kwiatu

Dawniej ozdoby z motywem kwiatu były zarezerwowane raczej dla kobiet, współczesna moda nie uznaje takich podziałów i motyw róży noszą także panowie. Róża jest symbolem piękna i jest jasnym komunikatem dla otoczenia, że ma do czynienia z artystyczną duszą. Kto nosi tatuaż z motywem róży na szyi? 

  • Justin Biebier zdecydował się na dużą różę wraz z łodyżką
 
  • Maja Sablewska nieco poniżej szyi wytatuowała sobie trzy, delikatne róże z ładnym cieniem 
 

Tatuaże na szyi męskie- pełny kołnierz 

To mocny akcent, bardzo popularny wśród muzyków, tego typu tatuaż nosi między innymi nowy chłopak Kourtney Kardashian Travis Barker.

 

oraz raper Wiz Khalifa

 

Ile kosztuje tatuaż na szyi - czy to duży wydatek?

Ile kosztuje tatuaż na szyi?

  • Opłata za mały wzór to kwota od 200 zł
  • Cały kołnierz to koszt około 1000 zł 

Zobacz też: Tatuaże damskie 2021: jakie tatuaże będą modne w tym roku?

Więcej o: