Blanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Gwiazda bardzo się zmieniła

Blanka Lipińska podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciem sprzed lat. Musimy przyznać, że gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Na starym zdjęciu trudno ją rozpoznać.

Blanka Lipińska to jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Przyczyniły się do tego jej bestsellerowe powieści. Na co dzień gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, na którym dzieli się z fanami wybranymi momentami ze swojego życia. Obecnie jej profil obserwuje ponad 706 tysięcy osób.

Zobacz wideo Blanka Lipińska na Malediwach:

Gwiazda nie ukrywa, że chętnie korzysta z różnych zabiegów upiększających. - Nigdy nie będę udawać, że mam dietę zmieniającą rysy twarzy. Jestem zrobiona na tyle, na ile było mnie stać. Na tyle, ile uznałam, że będę wyglądać jeszcze w miarę naturalnie, by nie przypominać "kobiety-kota" - powiedziała rok temu w rozmowie z "Dzień Dobry TVN". 

"Człowiek naprawdę wygląda lepiej z ładnymi zębami"

Niedawno Lipińska zdecydowała się na zabieg podcinania dziąseł. Uzasadniła ten krok na jednej ze swoich relacji opublikowanych na Instagramie. - Otóż kiedy ktoś wam mówi, że zęby zmieniają twarz to ma rację, więc po pierwsze robi się to dla zdrowia, a po drugie człowiek naprawdę wygląda lepiej z ładnymi zębami. Nie czarujmy się. Także moi kochani, są różne aparaty, różne techniki. Zdrowie jest fajne i ładne - powiedziała.

Blanka Lipińska na starych zdjęciach

Gdy gwiazda pochwaliła się zabiegiem na swoim profilu na Instagramie, niektórzy obserwatorzy stwierdzili, że nie widzą żadnej różnicy w jej wyglądzie. Blanka opublikowała więc swoje zdjęcie sprzed 12 lat, aby pokazać fanom, jak bardzo się zmieniła. Musimy przyznać, że gwiazda przeszła ogromną metamorfozę. Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała:

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Bardzo się zmieniłaBlanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Bardzo się zmieniła Instagram.com//Blanka Lipińska

Blanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Bardzo się zmieniłaBlanka Lipińska pokazała zdjęcie sprzed 12 lat. Bardzo się zmieniła Instagram.com//Blanka Lipińska

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: