Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z początków kariery. Pamiętacie, jak wyglądała, gdy prowadziła "Big Brothera"?

Martyna Wojciechowska często zaskakuje fanów ciekawymi zdjęciami. Tym razem pokazała na Instagramie zdjęcie z początków kariery. Pamiętacie, jak wyglądała?

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu często udostępnia nie tylko swoje zdjęcia, ale także inspirujące fotografie i nagrania innych podróżników. Tym razem do sieci trafiło jej zdjęcie z początków kariery dziennikarki.

Martyna Wojciechowska w krótkich włosach

Tym razem na InstaStories Martyna Wojciechowska zamieściła zdjęcie z czasów, gdy jej kariera dopiero się rozkręcała. Krótkie włosy i grzywka - taką fryzurę nosiła, gdy była prowadzącą pierwszej edycji programu “Big Brother”. Czy bardzo się zmieniła przez 20 lat (tyle już minęło od pierwszej edycji znanego reality show) swojej kariery? Trzeba przyznać, że dziennikarka bardzo się zmieniła na przestrzeni tych lat. Teraz może pochwalić się pięknymi, długimi włosami, a po grzywce nie ma ani śladu. Podróżniczka zapytała internautów, w której fryzurze wygląda lepiej. A wy, jak myślicie?

Martyna Wojciechowska - instastoriesMartyna Wojciechowska - instastories instagram/martyna.world

Maryna Wojciechowska w młodości  

Kilka dni temu na Instagramie podróżniczka zamieściła także zdjęcie z czasów liceum. W poście zdradziła fragment wywiadu, który został zamieszczony w książce, która ukazała się z okazji 75-lecia szkoły. Martyna Wojciechowska przyznaje, że była wymagającą uczennicą - często zadawała pytania i szukała nieszablonowych rozwiązań. 

Czas nauki w XXII L.O. im. José Martí na warszawskich Bielanach wspominam rewelacyjnie, choć myślę, że byłam dla nauczycieli wymagającą uczennicą. Miałam nieznośną potrzebę zadawania pytań i kwestionowania wszystkiego oraz szukania nowych rozwiązań. W szkole nie zawsze jest to premiowane, ale w życiu dobrze na tym wyszłam. Ale kiedy byłam w liceum nie marzyłam o tym, co robię teraz, bo moja wyobraźnia po prostu nie sięgała tak daleko. Dziś wierzę, że jedyne co nas w życiu ogranicza, to nasza własna wyobraźnia
 
Zobacz wideo Martyna Wojciechowska: Śpię w biżuterii. Dziennikarka opowiada o pierścionku zaręczynowym
Więcej o: