Meghan Markle jest w drugiej ciąży! "Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem"

Meghan Markle i książę Harry potwierdzili krążące od niedawna plotki. Już niedługo po raz kolejny zostaną rodzicami.

Meghan Markle i książę Harry podzielili się w walentynki radosną nowiną. Już za kilka miesięcy na świecie pojawi się ich drugie dziecko. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać zaokrąglony brzuszek księżnej Sussex.

Meghan Markle jest w drugiej ciąży 

Media społecznościowe obiegło piękne zdjęcie wykonane przez przyjaciela pary – Misana Harrimana. Na fotografii możemy zobaczyć, jak uśmiechnięty książę Harry patrzy czule na żonę. Księżna Sussex ma na sobie piękną, zwiewną sukienkę zaprojektowaną przez Carolinę Herrery, która została uszyta, gdy para spodziewała się pierwszego dziecka – Archiego.  

Możemy potwierdzić, że Archie będzie starszym bratem. Książę i księżna Sussex są szczęśliwi, że spodziewają się drugiego dziecka - wyznali w oświadczeniu do prasy. 
 

Patrząc na brzuszek księżnej możemy domyślać się, że Archie zostanie starszym bratem jeszcze przed wakacjami.  

Starszy syn Meghan Markle i księcia Harrego niedługo skończy 2 lata. Kilka miesięcy temu para spodziewała się drugiego dziecka, niestety księżna poroniła. 25 listopada 2020 roku w magazynie “New York Times” został opublikowany szczery, bardzo poruszający esej, w którym Meghan Markle napisała o swoim nieszczęściu.   

Wiedziałam, kiedy trzymałam swoje pierworodne dziecko, że tracę drugie. Kilka godzin później leżałam w szpitalnym łóżku, trzymając męża za rękę. Czułam wilgoć jego dłoni i całowałam jego kłykcie, mokre od naszych łez. Wpatrywałam się w zimne białe ściany zaszklonymi oczami. Próbowałam sobie wyobrazić, jak się z tego podniesiemy. Utrata dziecka oznacza niosący ze sobą niemal nieznośny smutek, którego wielu doświadcza, ale o którym mało kto mówi. 
Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje
Więcej o: