"Królowe życia". Sylwia Peretti zdecydowała się na kolejną metamorfozę. Fani są zachwyceni jej nową fryzurą

Gwiazda programu "Królowych życia" - Sylwia Peretti ścięła włosy. To jej kolejna metamorfoza. Od udziału w programie Magdy Gessler "Kuchenne rewolucje" zmieniła się nie do poznania.

W ubiegłym roku Sylwia Peretti, modelka prywatnie zajmująca się samochodami i usługami saperskimi, dołączyła do show "Królowe życia". Nie był to jej debiut na ekranie. Prawie 10 lat temu wystąpiła w programie "Kuchenne rewolucje", ale wizyta Magdy Gessler w lokalu Sylwii Peretti nie przyniosła oczekiwanych rezultatów i ostatecznie restauracja została zamknięta. Teraz celebrytka nie przypomina już siebie sprzed kilku lat, a ostatnio zaskoczyła fanów swoją nową fryzurą.

Sylwia Peretti 'Królowa życia' Sylwia Peretti wystąpiła w "Kuchennych rewolucjach". "Królowa życia" bardzo się zmieniła!

Sylwia Peretti z “Królowych życia” obcięła włosy

Jedna z “Królowych życia” bardzo chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach  społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 100 tysięcy osób. Do tej pory wszyscy kojarzyli celebrytkę z długimi blond włosami, dlatego diametralna zmiana uczesania większość fanów zszokowała. Sylwia Peretti postawiła teraz na ostre cięcie i wybrała fryzurę, która króluje od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, że to cięcie szybko wyjdzie z mody. Celebrytka zdecydowała się na bardzo modnego long boba z grzywką i delikatnie przyciemniła włosy. Jak oceniacie tę zmianę? 

 

Fani nie kryli zaskoczenia i zachwytu. Niektórzy zastanawiali się, czy to peruka, ale posypały się także pozytywne komentarze, a nawet porównania do Jennifer Lopez.  

To peruka? 
Pięknie! Ale serio obcięłaś włosy czy schowałaś za bluzkę? 
Jak Jennifer Lopez. 
Fajnie bo lekko i inaczej niż inni! 
Co za zmiana! Na plus, kobieco i sex
Rewelacja!!! Tylko tak Ci zazdrościłam tych długich, pięknych włosów! 
Wygląda Pani pięknie w grzywce 

Sylwia Peretti "Królowa życia" Sylwia Peretti opowiedziała o operacjach plastycznych

Więcej o: