Biedronka przygotowała kolejną gigantyczną promocję! Po 18.00 zakupy tańsze nawet o pół ceny

Biedronka kolejny raz zaskakuje klientów nową promocją. Od 15 lutego przez cały tydzień po godzinie 18.00 niektóre produkty kupisz nawet 50 procent taniej.

Sieci sklepów w Polsce ciągle walczą o klientów. Kuszą voucherami na zakupy i wprowadzają coraz atrakcyjniejsze promocje. Tym razem Biedronka przygotowała coś specjalnego. Po godzinie 18.00 niektóre produkty będzie można kupić za 50 procent ceny. Akcja sklepu ma pomóc ograniczyć marnowanie żywności. 

50 procent zniżki na pieczywo w Biedronce 

Od poniedziałku 15 lutego do soboty 20 lutego po godzinie 18.00 klienci Biedronki będą mogli kupić nieopakowane pieczywo 50 procent taniej. W promocji będą dostępne nie tylko chleb i bułki, ale także minipizze, zapiekanki oraz słodkie bułeczki. Przecenione produkty będą specjalnie oznaczone na półkach, a rabat naliczy się przy kasie. 

Promocja obowiązuje codziennie przez cały tydzień do godziny 24.00 lub do wyczerpania zapasów. Pamiętajcie więc, że w sklepach całodobowych po północy pieczywo będzie sprzedawane w normalnej cenie. 

Promocje w Biedronce – drugie opakowanie mielonego za darmo

W tym tygodniu Biedronka przygotowała wiele promocji na podstawowe artykuły spożywcze. Od dziś do 17 lutego możecie kupić mandarynki po 2,99 zł za kilogram (50 proc. taniej) oraz winogrona po 6,99 zł/kg (53 proc. taniej). Taniej kupisz także soki, nektary i smoothie – rabaty nawet do 66 proc. obowiązują na drugie opakowanie napoju. Promocją zostały objęte również przetwory marki własnej “Nasza spiżarnia”. Za drugie opakowanie papryki, grzybów marynowanych lub buraczków zapłacisz do 50 proc. taniej. W tym tygodniu w promocji 1+1 gratis kupisz mięso mielone z łopatki wieprzowej. Kup jedno opakowanie, a drugie otrzymasz za darmo. 

Zobacz wideo Jak robić zakupy w czasie pandemii?
Więcej o: