Miłość rodem z filmu. Słynne pary, których miłość rozpoczęła się na ekranie.

Wiele gwiazdorskich par poznało się na planie filmowym. Nie ma nic dziwnego w tym, że para grająca razem romantyczne sceny w filmie zaczyna żywić do siebie uczucie również w życiu prywatnym. Przypominamy najsłynniejsze romanse, które rodziły się na oczach kamer.

Uwielbiamy oglądać historie miłosne. Od aktorów wymaga się, aby pokazywali widzom jak najwięcej emocji. Czasami chemia między bohaterami naszych ulubionych produkcji jest tak silna, że przechodzi na aktorów. Właśnie dlatego zdarza się, że ekranowe pary stają się również kochankami w rzeczywistości.  

Te gwiazdy zakochały się w sobie na planie filmu lub serialu 

Romans Angeliny Jolie i Brada Pitta śledził cały świat. Poznali się na planie filmu “Pan i Pani Smith”. Wydawałoby się, że film o znudzonych rutyną, oddalających się od siebie małżonkach, którzy są płatnymi mordercami, to kiepski początek miłości. Jednak wiele namiętnych scen zaowocowało uczuciem, które rozkwitło poza planem. Para doczekała się sześciorga dzieci. Rozstali się w 2019 roku.

Goldie Hawn i Kurt Russell już w młodości spotykali się na planach disney’owskich produkcji. Wówczas nie zaiskrzyło między nimi. Dopiero, gdy w 1987 roku zagrali razem w komedii "Dama za burtą" zrodziło się między nimi uczucie, które trwa do dziś.

Tom Cruise zawrócił w głowie Nicole Kidman na planie filmu “Szybki jak błyskawica”. Aktorka bardzo mu się spodobała, gdy ujrzał ją w filmie “Martwa cisza”. Gdy pracował nad filmem “Szybki jak błyskawica” polecił producentom, żeby na jego partnerkę wybrali właśnie australijską aktorkę. Kilka miesięcy po premierze wzięli ślub. Byli małżeństwem od 1990 do 2002 roku. 

Penelope i Javier Bardem zagrali razem w hiszpańskojęzycznej produkcji "Szynka, szynka". On miał wtedy 23 lata, a ona 18. Od razu między nimi zaiskrzyło. Ciężko się dziwić, bo zagrali w filmie kilka naprawdę odważnych scen. Nie związali się wtedy jednak na długo. Ich drogi ponownie się zeszły w 2008 roku w filmie "Vicky, Cristina, Barcelona". Od tego momentu są nierozłączni do dziś.  

Jedna z najpiękniejszych, a już na pewno najpopularniejszych par filmowych ostatnich lat, czyli Bella i Edward ze "Zmierzchu". Kristen Stewart i Robert Pattison poznali się na planie popularnej sagi, a losy ich romansu śledzili chyba wszyscy fani. Para rozstała się jednak w 2013 roku.  

Channing Tatum i Jenna Dewan zakochali się w sobie na planie filmu "Step Up: Taniec zmysłów" w 2006 roku. Ten film najwyraźniej tak rozbudził ich zmysły, że przez 9 lat byli małżeństwem. Rozstali się w 2018 roku, mają wspólnie córkę Everl.  

Polskie pary, które poznały się na planie

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski poznali się jeszcze zanim zaczęli grać parę w "M jak miłość", ale to właśnie na planie uwielbianej przez Polaków telenoweli rodziło się ich uczucie. Oficjalnie swój związek potwierdzili w marcu 2018 roku.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak połączył serial “Kasia i Tomek”. I choć od tego czasu są razem, w mediach co rusz pojawiają się plotki o kryzysie w ich związku. Wychowują razem bliźniaków Jana i Franciszka.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości
Więcej o: