Marzena Rogalska odchodzi z TVP. "Zawsze można zacząć od nowa". Nawiązała do strajku mediów

Marzena Rogalska opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie, w którym poinformowała swoich fanów, że po 12 latach pracy odchodzi z TVP. Dziennikarka w krótkim poście zdradziła m.in. powód podjęcia decyzji o zakończeniu współpracy. - Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa - napisała.
Zobacz wideo Marzena Rogalska. Jak ćwiczy i dba o swoją sylwetkę?

Marzena Rogalska przez ostatnie lata była jedną z najpopularniejszych, a także bardziej lubianych prezenterek stacji TVP. Dziennikarka rzeszę fanów zdobyła swoją charyzmą, poczuciem humoru oraz energią, którą zarażała prowadząc "Pytanie na śniadanie" oraz występując w takich programach, jak "To był rok!", "Kocham cię, Polsko!" czy  "Gotowi do gotowania. Start!". Okazuje się jednak, że to koniec współpracy Marzeny Rogalskiej z telewizją TVP.

Marzena Rogalska po 12 latach odchodzi z TVP. "Zawsze można zacząć od nowa"

Marzena Rogalska opublikowała na swoim instagramowym profilu oświadczenie, w którym poinformowała m.in. swoich fanów, że po 12 latach postanowiła zrezygnować z pracy w TVP. W udostępnionym poście, dziennikarka nawiązała do strajku mediów, który miał miejsce 10 lutego. Przypomnijmy, że tego dnia polskie media prywatne zdecydowały się na 24 godziny zawiesić nadawanie programów, czy publikowanie artykułów, by w ten sposób wyrazić swój sprzeciw wobec pomysłu rządu dotyczącego nałożenia na media kolejnego podatku. Jak przyznała dziennikarka, był to dla niej najtrudniejszy dzień w zawodowej karierze.

- Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”. P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa - napisała Marzena Rogalska na Instagramie.

 

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. Koledzy z branży oraz fani wspierają decyzję dziennikarki

Pod postem, który opublikowała Marzena Rogalska na Instagramie, pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, a także kolegów i koleżanek z show-biznesu:

Marzenko powodzenia na nowej drodze. Jesteś wielka
Kciuki Marzenka! <3 Jesteś najlepsza pamiętaj <3
Mądra decyzja i życzę dalszych sukcesów zawodowych
Czekałam na to... Pytanie oglądałam tylko dla duetu Rogamel. Będzie smutno bez Pani, ale to była właściwa decyzja...
Pani Marzenko wierzyłam w panią <3 i się nie zawiodłam

- czytamy.

Więcej o: