Byk, Koziorożec a może Rak? Które znaki zodiaku mają największą szansę na bogactwo?

Które znaki zodiaku mają największe szanse na zdobycie majątku? Niestety nie każdy posiada predyspozycje do zarabiania pieniędzy. Dla niektórych bogactwo w ogóle nie jest priorytetem. Sprawdź, czy pisane ci jest dostatnie życie.

Jak sprawdzić, które znaki zodiaku najprawdopodobniej będą bogate? Są na to dwa sposoby: pierwszym jest analiza ogólnej charakterystyki znaków zodiaku, a drugim sprawdzenie, pod jakimi znakami urodzili się najbogatsi biznesmani. CareerBuilder.com w 2011 roku przeprowadził badania dotyczące wpływu daty urodzenia na karierę. Według tego raportu największe szanse na wysokie zarobki - powyżej 100 tysięcy $ rocznie - ma 5 znaków zodiaku. Wśród tych pięciu znaków znalazły się też zodiaki Marka Zuckerberga i Billa Gatesa. To nie może być przypadek 

Znaki zodiaku – kto ma szansę na bogactwo?  

Byk  

Byki są wytrwałe i uparcie dążą do celu. Pragną pięknych i drogich przedmiotów, dlatego od najmłodszych lat chcą żyć na wysokim poziomie. Życie klasy średniej go nie zadowoli. Na szczęście zodiakalne byki mają bardzo dobrą intuicję, która pomaga im osiągać sukcesy. Potrafią dobrze zarządzać pieniędzmi. Wiedzą, w co zainwestować, a oszczędzanie też nie jest im obce. Byk nie trwoni pieniędzy, ale na pewno kupi sobie luksusowe rzeczy, bo uważa, że dobre wyposażenie to solidna inwestycja. Bykiem jest Mark Zuckerberg.  

Skorpion 

Skorpion świetnie kieruje swoim życiem. Wybiera najbardziej praktyczne kursy i szkoły, aby zdobytą wiedzę szybko zastosować w praktyce i zarabiać pieniądze. Nie czeka na dogodną chwilę, tylko sam stwarza sobie dogodną okazje do realizacji planów. Świetnie radzi sobie w każdym biznesie. Skorpion lubi egzotyczne wakacje, dobre jedzenie i drogie samochody, dlatego będzie dążył za wszelką cenę do realizacji swoich fantazji. Bill Gates jest skorpionem. 

Lew 

Zdolności przywódcze Lwa bardzo ułatwiają mu zarabianie pieniędzy. Dzięki nim jest wprost stworzony by piastować kierownicze stanowiska. Zodiakalne Lwy potrafią długo i wytrwale pracować. Lubią być za to podziwiane, a niewielu ludzi podziwia biednych, to lew będzie chciał imponować grubością portfela.  

Rak 

Raki są bardzo skupione na rodzinie i będą jej chciały zapewnić jak najlepszy status życia. A że szczęście rodziny często idzie w parze z pięknymi przedmiotami i ekscytującymi podróżami, to Rak będzie robił wszystko, aby spełnić marzenia swoich bliskich. Osoby urodzone pod tym znakiem powoli dążą do osiągnięcia zadowalającego poziomu życia, przy czym też zawsze mają odłożone pieniążki na czarną godzinę.

Panna  

Panna ma bardzo praktyczne podejście do życia: najpierw planuje, a potem realizuje cel krok po kroku. Jest bardzo efektywna w swoich działaniach, dlatego jest ceniona w miejscu pracy i szybko zajmuje kluczowe w firmie stanowisko. Wrodzona oszczędność i ostrożność w podejmowaniu decyzji finansowych pozwala Pannie osiągnąć wysoki status materialny 

Więcej o: