TVP Kobieta płaci grosze? Daniel Qczaj zdradził, jaką stawkę mu zaproponowano

Daniel Qczaj otrzymał propozycję współpracy przy nowym projekcie Telewizji Polskiej. Na Instagramie zdradził, jaką stawkę zaproponowano mu w TVP Kobieta za jeden odcinek. - Nie gardzę żadnym pieniądzem, ale przy tej kwocie, z moimi zasięgami - napisał trener.
Zobacz wideo Czy Qczaj rozważa wyprowadzkę z Polski?

TVP Kobieta wzbudza kontrowersje jeszcze przed premierą

TVP w marcu rusza ze swoim nowym kanałem skierowanym do kobiet. TVP Kobieta jeszcze przed premierą wzbudza wiele kontrowersji. Niedawno, w sieci pojawił się trwający minutę zwiastun, który spotkał się z ich ostrą krytyką internautów. Zarzucono mu m.in., że sprowadza się w nim rolę kobiety do sprzątania, zajmowania się dziećmi oraz gotowania. A to wszystko w różowej i przesłodzonej scenerii przypominającej domek dla lalek.

Marzena Rogalska odchodzi z TVP. 'Zawsze można zacząć od nowa'. Nawiązała do strajku mediów Marzena Rogalska odchodzi z TVP. "Zawsze można zacząć od nowa". Nawiązała do strajku mediów

Sprzątanie, dzieci, obiad i ploteczki. Obraz kobiety w Polsce. Żenada jak zwykle.
Fuj. Róż, brokuł i makijaż - do tego się nas sprowadza...
Czyli jak być perfekcyjną kurą domową i niewolnicą męża.

- komentowali internauci pod zwiastunem na YouTube.

Ostatnio, na temat spotu postanowiła wypowiedzieć się Karolina Korwin-Piotrowska i opublikowała na swoim Instagramie post, w którym zaznaczyła, że zwiastun TVP Kobieta przedstawia kobiety w sposób stereotypowy. - To wali po oczach samo, jakby lata 50 były nadal. To będzie kopalnia memów na dekady (...). Pieczesz, sprzątasz, gotujesz, pucujesz kaktusy, kręcisz pupką. Twoje marzenia to kuchnia, dziecko, rękawice do garów i lody - napisała dziennikarka.

TVP Kobieta płaci grosze za współpracę? Daniel Qczaj zdradził, jaką stawkę mu zaproponowano

Pod postem Karoliny Korwin-Piotrowskiej, Daniel Qczaj zdradził, że TVP Kobieta złożyło mu ofertę pracy. - Dostałem propozycję by prowadzić tam treningi. To nawet komplement, bo z tego co mi wiadomo by tam występować trzeba być zakamuflowanym gejem, takim otwartym to już nie przystoi. Chociaż... kto wie. Iść? Nie iść... Dziś podwójna moralność w modzie - napisał. Popularny trener zdradził również, jakie wynagrodzenie mu zaproponowano. 

Kinga Rusin napisała wierszyk o Polsce bez PiS Kinga Rusin poparła strajk mediów. Mocne słowa dziennikarki. "Poniektórzy dopiero teraz się obudzili"

500zł za odcinek? Jeszcze gdyby z tych 2mld jaki majątek był, to bym poszedł, a całą gażę przekazałbym na ratowanie jakiego dziecka w polskim szpitalu psychiatrycznym, ale zamiast tego wolę włączyć swój telefon i zrobić to z podwójną mocą na własnych zasadach i z lepszym skutkiem. 

- wyznał.

Serio??? 500? Wow, grubo idą

- skomentowała z ironią Karolina Korwin-Piotrowska.

Nie gardzę żadnym pieniądzem, ale przy tej kwocie, z moimi zasięgami to nie wiem

- odpowiedział Daniel Qczaj.

 
Więcej o: