Jak teraz wygląda serialowa doktor Quinn? Trudno uwierzyć, że niedawno skończyła 70 lat

Gwiazda kultowego serialu "Doktor Quinn" skończyła niedawno 70 lat. Mimo upływu czasu Jane Seymour zachowuje świetną formę. Zdaniem fanów czas się dla niej zatrzymał. Zobaczcie, jak teraz wygląda słynna aktorka.

15 lutego 2021 roku Jane Seymour skończyła 70 lat. Aktorka stała się popularna w wielu krajach za sprawą głównej roli w serialu popularnym "Doktor Quinn", który był kręcony w latach 1993-1998. Opowiadał on o lekarce, która porzuciła wygodne życie w Bostonie, by udać się na Dziki Zachód i zacząć praktykę w Colorado Springs. W serialu wystąpili także m.in. Joe Lando (jako Byron Sully), Shawn Toovey (jako Brian Cooper), Orson Bean (jako Loren Bray), a także Chad Allen (jako Matthew Cooper).

Serialowa Doktor Quinn skończyła niedawno 70 lat

Jane Seymour przyszła na świat 15 lutego 1951 roku w Londynie. Początkowo marzyła o karierze baletnicy - uczęszczała m.in. do Arts Educational School w Tring w hrabstwie Hertfordshire. Kontuzja kolana przekreśliła jednak jej plany. Karierę aktorską Seymour rozpoczęła w latach 70. ubiegłego stulecia. Jej pierwszym ogromnym sukcesem zawodowym była rola dziewczyny Bonda w filmie Guya Hamiltona "Żyj i pozwól umrzeć". W następnych latach pojawiła się w wielu produkcjach - m.in. w melodramacie "Gdzieś w czasie" (1980), a także komedii romantycznej "Polowaniu na druhny" (2005). Co ciekawe, w 2000 roku otrzymała Order Imperium Brytyjskiego. W naszym kraju aktorka zasłynęła przede wszystkim dzięki serialowi "Doktor Quinn", który w latach 90. ubiegłego wieku cieszył się ogromną popularnością. 

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać?

Jane Seymour - życie prywatne

Gwiazda wychodziła za mąż cztery razy. Tyle samo razy się rozwodziła. Poza tym aktorka urodziła czwórkę dzieci. Warto wspomnieć, że w 1987 roku pozowała w sesji dla "Playboya". Co ciekawe, trzy lata temu jako 67-latka zdecydowała się na nią ponownie.

Jane Seymour - jak teraz wygląda? Trudno uwierzyć, że niedawno skończyła 70 lat

Jane Seymour to jedna z tych gwiazd, dla których czas się zatrzymał. Mimo upływu lat aktorka wygląda znakomicie. Gwiazda chętnie dzieli się różnymi wydarzeniami ze swojego życia na swoim profilu na Instagramie. Zobaczcie, jak teraz wygląda:

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: