Beata Tadla zaczyna luksusową podróż poślubną. Wyjeżdża do egzotycznego kraju

Beata Tadla po raz trzeci wyszła za mąż. Teraz wraz z mężem wybierają się w luksusową podróż poślubną. W jednym z wywiadów prezenterka zdradziła, na jaki kierunek się zdecydowali. Według cenników biur podróży cena pobytu jednej osoby w tym miejscu waha się w przedziale od sześciu do nawet 27 tysięcy złotych.

Beata Tadla zaskoczyła wszystkich informacją, że jest już po ślubie. Co ciekawe, uroczystość odbyła się w tajemnicy przed mediami. Popularna prezenterka radosną nowinę przekazała za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych. Przy okazji opublikowała również piękne zdjęcia ze ślubu.

Zobacz wideo Tadla o krytycznie kolegach dziennikarzach:

Beata Tadla: Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie

Pod postem Tadli posypały się gratulacje od zachwyconych fanów oraz od znajomych z branży. Zdaniem wielu komentujących ślubne zdjęcia prezenterka w czasie uroczystości wyglądała olśniewająco. - Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami - napisała na swoim profilu na Instagramie Tadla.

 

Beata Tadla zaczyna luksusową podróż poślubną

Tadla udzieliła niedawno krótkiego wywiadu z lotniska. Okazuje się, że prezenterka i jej mąż rozpoczynają właśnie podróż poślubną. W rozmowie z "Plejadą" zdradziła, że lecą na Malediwy. Spędzą tam aż dziesięć dni. Prezenterka zapowiedziała także, że wyprawę będzie dokumentowała na Instagramie. Melediwy to w ostatnich latach bardzo popularny kierunek turystyczny. Wypoczynek na malowniczym archipelagu nie należy jednak do najtańszych. Według cenników biur podróży cena pobytu jednej osoby waha się w przedziale od sześciu do nawet 27 tysięcy złotych. 

 

Beata Tadla to popularna dziennikarka radiowa i telewizyjna oraz prezenterka telewizyjna. Pracę w mediach rozpoczęła w 1991 roku w Radiu Legnica. Następnie była dziennikarką w rozgłośniach: Eska, Super FM i Plus. Od 2012 do 2016 roku była gospodynią głównego wydania "Wiadomości". Jej pierwszym mężem był sierżant Wojska Polskiego. Poślubiła go, mając niecałe 20 lat. W 2001 roku mężem dziennikarki został Radosław Kietliński. Para rozwiodła się w 2014 roku. Z kolei od 2013 do 2018 roku pozostawała w nieformalnym związku z prezenterem telewizyjnym Jarosławem Kretem. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: