Michał Szpak po metamorfozie. Z taką fryzurą jest nie do poznania

Jak Michał Szpak wygląda z krótkimi włosami? To pytanie zadał sobie stylista gwiazd Łukasz Urbański. Dzięki niemu Szpak przeszedł wirtualną metamorfozę. Zmiana jest naprawdę zaskakująca! Zobaczcie, jak w takim wydaniu prezentuje się artysta.

Michał Szpak przyzwyczaił nas do swojej fryzury. Można wręcz powiedzieć, że długie pasma to jego znak rozpoznawczy. Dlatego też zdjęcie, na którym muzyk ma krótkie włosy, zaskoczyło wiele osób. I co ciekawe, ich zdaniem artysta w takim wydaniu wygląda znacznie lepiej. 

Michał Szpak z krótkimi włosami - jak wygląda?

Jak Michał Szpak wyglądałby z krótkimi włosami? To pytanie zadał sobie stylista gwiazd Łukasz Urbański. Dzięki niemu Szpak przeszedł wirtualną metamorfozę. Zmiana jest naprawdę zaskakująca! Zobaczcie, jak artysta wyglądałby z taką fryzurą:

Michał Szpak po metamorfozie. Z taką fryzurą jest nie do poznaniaMichał Szpak po metamorfozie. Z taką fryzurą jest nie do poznania Instagram.com// Łukasz Urbański

Michał Szpak z krótkimi włosami

Wielu obserwatorom Urbańskiego bardzo spodobała się ta spektakularna przemiana Michała Szpaka. Pod zdjęciem, które pojawiło się na jednej z relacji zamieszczonych na profilu stylisty, widzimy także wyniki ankiety. Okazuje się, że aż 74 procent głosujących stwierdziło, że Szpak powinien obciąć swoje długie włosy!

Zobacz wideo Jak trenuje Michał Szpak? Już wiemy:

Łukasz Urbański i jego wirtualne metamorfozy gwiazd

Warto wspomnieć, że Łukasz Urbański od kilku miesięcy przerabia wirtualnie fryzury znanych osób, a efekty swoich prac pokazuje na swoim profilu na Instagramie. Dzięki temu w ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć wirtualne przemiany m.in. Ewy Farny, Marcina Prokopa, Huberta Urbańskiego, Magdy Gessler, Doroty Szelągowskiej i Anny Lewandowskiej

Michał Szpak - kariera

Michał Szpak w tym roku skończy 31 lat. Mimo młodego wieku artysta może pochwalić się wieloma sukcesami. Do jego największych osiągnięć należą m.in. ósme miejsce w 61. konkursie Eurowizji (2016) oraz zwycięstwo w talent show TVN X-Factor (2011). Szpak zadebiutował na scenie jak dziewięciolatek w Domu Kultury w Jaśle podczas konkursu pastorałek. Po tym występie dołączył do lokalnego chóry. Z powodu mutacji głosu w okresie gimnazjalnym musiał przerwać występy wokalne. Do śpiewania wrócił już jako licealista. W tym okresie został wokalistą heavymetalowego zespołu Whiplash.

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: