Pamiętacie Alinę Krawczyk z serialu "Miodowe lata"? Po latach Agnieszka Pilaszewska jest nie do poznania

Agnieszka Pilaszewska ogromną sympatię widzów zyskała rolą Aliny Krawczyk w serialu "Miodowe lata". Jak obecnie wygląda aktorka, po niemal 20 latach od udziału w tej popularnej produkcji? Jest nie do poznania! - Kobieta jak wino - komplementują internauci.
Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Agnieszka Pilaszewska to polska aktorka teatralna i filmowa, a także autorka scenariuszy. Mało kto wie, ale to właśnie jej dziełem są takie seriale, jak "Przepis na życie" czy "Sama słodycz". Choć aktorka ma na swoim koncie wiele różnych ról, to ogromną popularność oraz sympatię widzów zyskała wcielając się w Alinę Krawczyk w serialu "Miodowe lata", gdzie w latach 1998-2001 grała u boku Cezarego Żaka. Od czasu pracy na planie tej produkcji, Agnieszka Pilaszewska bardzo się zmieniła, a na najnowszych zdjęciach, które zobaczyć można na jej Instagramie, jest nie do poznania.

Pamiętacie Alinę Krawczyk z serialu "Miodowe lata"? Po latach Agnieszka Pilaszewska jest nie do poznania

Agnieszka Pilaszewska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 13,5 tysiąca użytkowników. Aktorka regularnie publikuje tam zdjęcia związane zarówno z jej życiem zawodowym, jak i prywatnym. - No cóż... aktorsko bezużyteczna, w poczuciu nieustannego zagrożenia (zaszczepię się w jakimś... 2027?) zanim zgolę się na łyso i nauczę tańczyć na rurze, zarzucę tę ośnieżoną krainę swoimi mniej lub bardziej udanymi opowieściami. Przykryję Was nimi, dotulę tak, że kolejnej zimy obejdziecie się bez śniegu - napisała w ostatnim opublikowanym poście. Dzięki nowym fotografiom, wiele fanów może zobaczyć, jak obecnie wygląda aktorka. Trzeba przyznać, że mimo upływu lat, Agnieszka Pilaszewska wygląda wprost fenomenalnie. 

Przepięknie Pani wygląda
Cudna kobieta, cudna aktorka, cudny człowiek
Jeju pięknie Pani wygląda 
Jaka piękna <3
Ależ Pani piękna
Kobieta jak wino

- czytamy w komentarzach na Instagramie.

 
Więcej o: