Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują. Z tymi osobami nie stworzysz szczęśliwego związku

Znaki zodiaku opisują różne typy ludzkich charakterów. I jak to w życiu bywa - jedni się świetnie uzupełniają, inni nie mogą ze sobą wytrzymać. Które znaki zodiaku nie stworzą udanego związku?

Zastanawiasz się, czy twój związek przetrwa? Pomocny w udzieleniu odpowiedzi na to pytanie może być horoskop. Niektóre cechy przypisywane znakom zodiaków mogą być wskazówką, z kim stworzymy idealną parę, a z kim się nie dogadamy.

Które znaki zodiaku do siebie pasują, a z którymi lepiej się nie wiązać?

Wodniki lubią niezależność. Są pomysłowe i oryginalne. Lubią mieć w związku dużo swobody. Z kim nie dogadują się Wodniki? Związek z Bykiem będzie naprawdę trudny. Byk lubi mieć kontrolę nad wszystkim, dlatego najchętniej ubezwłasnowolniłby Wodnika. Wodniki nie będą tkwiły zbyt długo w takim związku.  
Wodniki znajdą wspólny język z Wagą lub Bliźniętami.

Zobacz wideo Droga Mleczna w trzech wymiarach

Ryby to artystyczne dusze. Wrażliwe i delikatne, lekko przeczulone na swoim punkcie. Potrzebują stabilności i poczucia bezpieczeństwa. Tego na pewno nie zapewni im pan spod znaku Barana. Baran jest impulsywny i bardzo kochliwy, a pani Ryba nie zniesie ciągłej niepewności. 
Ryby najlepiej dogadują się z innymi Rybami oraz z Rakami i Skorpionami.

Uparta, aktywna i łaknąca sukcesu – taka jest pani spod znaku Barana. Z kim nie stworzy dobrej pary? Ze Skorpionem. Połączenie dwóch dominujących znaków może wróżyć tylko katastrofę. Baran będzie zawsze uważał, że jest w związku najważniejszy, natomiast Skorpion nie będzie chciał się z tym zgodzić. Nieustępliwość obydwu tych znaków doprowadzi do wielu kłótni.
Baran zdecydowanie lepiej dogada się z Wagą lub Strzelcem.

Byki uwielbiają zabawę. Nie potrafią żyć bez innych ludzi. Zwykle otacza ich spora grupa przyjaciół. Pani spod znaku Byka nie dogada się z Bliźniętami. Mimo że oba te znaki są bardzo towarzyskie, to brakuje w ich związku porozumienia. Na dłuższą metę rzadko żyją w zgodzie. Byk jest uparty, a Bliźnięta unoszą się dumą.
Byki stworzą dobrą parę z Panną lub Koziorożcem.

Osoby spod znaku Bliźniąt są bardzo empatyczne. Cechuje ich dwojaka natura: z jednej strony łakną przygody, a z drugiej marzą o stabilności. Nie stworzą udanego związku ze Skorpionami. Te dwa znaki zodiaku po prostu więcej dzieli niż łączy. Skorpion cały czas będzie chciał zamknąć partnerkę w sztywnych ramach, a Bliźnięta nie lubią być ograniczane.
Idealna para dla Bliźniąt - Waga.

Raki się szybko przywiązują do ludzi. Są wrażliwe i rodzinne. Często brakuje im pewności siebie. Kogo powinni unikać? Energicznych Wag. Rak jest raczej domatorem, a Waga lubi często wychodzić. Ta dwójka nie potrafi porozumieć się w najprostszych sprawach, więc ich związek jest bardzo burzliwy. 
Idealnym dopasowaniem dla Raka będzie Koziorożec lub Ryby.

Lew chce w związku nosić spodnie. Musi podejmować kluczowe decyzje, do tego być uwielbiany przez drugą połowę. Najgorzej będzie się dogadywał ze Skorpionem. Jego tajemniczość i chłód będą dla Lwa dużym problemem. W dodatku oba te znaki są bardzo uparte, przez co ciężko im znaleźć porozumienie.  
Z kim Lew stworzy dobraną parę? Z innym Lwem lub Strzelcem.

Panna jest bardzo poukładana i ambitna. Można na nią liczyć, bo odpowiedzialnie podchodzi do wszystkich powierzonych jej zadań. Ciężko zdobyć zaufanie Panny. Z kim się nie dogada? Z Wodnikiem. Panna skupia się bardziej na codziennym życiu, a Wodnik cały czas buja w obłokach. Oboje mają ze sobą niewiele wspólnego.
Dobraną parę stworzy z Koziorożcem lub Bykiem.

Waga zawsze bardzo wnikliwie rozpatruje każdy problem. Ma doskonałą pamięć i zmysł artystyczny. Poza Rakiem Waga nie znajdzie porozumienia z Koziorożcem. Często sobie wytykają wzajemnie błędy. Waga to artystyczna dusza, a Koziorożec jest pragmatykiem.  
Idealna para dla Wagi to Baran lub Bliźnięta.

Skorpiony są tajemnicze, nieufne i pełne sprzeczności. W jednej chwili mogą być sympatyczne i przyjacielskie, w następnej bardzo posępne. Kto oprócz Lwa będzie kiepskim partnerem dla Skorpiona? Waga! Niezdecydowane Wagi będą bardzo denerwować silne i decyzyjne Skorpiony. 
Dla Skorpiona odpowiednie będą też Koziorożce i Ryby.

Strzelec nie potrafi stać w miejscu. To często doskonali sportowcy. Pociąga ich jednak także sfera duchowa. Strzelec nie dogada się z Bykiem. W łóżku będzie im się układało świetnie, ale poza seksem nic ich nie łączy.
Jaki związek będzie najlepszy dla Strzelca? Idealna para to Baran lub inny Strzelec.

Koziorożce bardzo często są postrzegane jako materialiści, nastawieni na sukces. Skupieni są na pracy, a miłość często traktują jako interesujące urozmaicenie życia. Nie dogadają się z Bliźniętami. Bliźnięta potrzebują kogoś, kto sprowadzi je na ziemię. Koziorożec na pewno nie będzie chciał się tym zająć.  
Jaki związek dobrze rokuje u Koziorożca? Koziorożec dogada się z Rakiem i Rybami.

Więcej o: