Rajskie wakacje Małgorzaty Rozenek i Natalii Siwiec. Wybrały wspaniałe miejsce na wspólny wyjazd

Małgorzata Rozenek i Natalia Siwiec spędziły urlop z rodzinami w tym samym miejscu. Obie widywały się też na lokalnej plaży. Relacje z egzotycznego wyjazdu można było zobaczyć na Instagramach gwiazd. Dodatkowo Małgorzata Rozenek opowiedziała więcej o swoich wrażeniach z podróży w jednym z ostatnich wywiadów.
Zobacz wideo Rajskie wakacje Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Ostatni miesiąc był dla Małgorzaty Rozenek czasem na wakacje. Spędziła je w gronie najbliższych, przeznaczając czas na wspólne zwiedzanie zagranicznych zabytków i plażowanie. Na swoich social mediach zamieszczała nagrania i zdjęcia pełne słońca, egzotyki i radości. Nie zabrakło także ujęć przedstawiających szczupłą sylwetkę gwiazdy. Skąd pochodziły te piękne widoki?

 

Małgorzata Rozenek i Natalia Siwiec na wakacjach

Jak się okazało, w tym samym czasie na wyjeździe przebywały obie gwiazdy. Za kierunek obrały Meksyk, a dokładniej Tulum. Sławy kilkukrotnie widywały się na wakacjach.

Natalia Siwiec postanowiła wybrać się tam w podróż z mężem Mariuszem Raduszewskim i małą córeczką Mią, która tak samo jak rodzice  idealnie odnajdywała się w meksykańskim klimacie. Natalia Siwiec przyznała, że uwielbiają to miejsce, gdyż w tak egzotycznej i niezwykłej destynacji udaje im się zregenerować siły. Natalia Siwiec uwielbia przesyłać fanom dobrą energię płynącą z rajskiego Tulum. Wstawia zdjęcia zapierających dech w piersiach krajobrazów oraz inspirujących stylizacji.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec pozuje z córką. "Jaka Mia jest duża"

Małgorzata Rozenek o spotkaniach z Natalią Siwiec: Dowiedzieliśmy się dużo o Tulum dzięki nim

Pewnego dnia doszło do spotkania Małgorzaty Rozenek i Natalii Siwiec na plaży. Modelka podzieliła się swoją wiedzą dotyczącą lokalnych zwyczajów czy ciekawych zakątków Tulum. Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem i swoimi pociechami byli pozytywnie zaskoczeni miastem Majów, o czym prezenterka opowiedziała w ostatnim wywiadzie. 

- Widzieliśmy się w sumie kilka razy i było bardzo miło. Mariusz i Natalia wiedzą bardzo dużo o Tulum, cieszą się z tego miejsca. Tulum jest bardzo niezwykłe, ale też specyficzne. Trzeba przestawić swoje myślenie o tym, jak mają wyglądać wakacje. Ale jeśli złapie się ten 'feeling', to można bardzo dobrze odpocząć - powiedziała Małgorzata Rozenek. - My z małym dzieckiem, oni z Mią, to nie mieliśmy zbytnio możliwości na wspólne i dalekie eskapady. Ale mimo wszystko dowiedzieliśmy się dużo o Tulum dzięki nim - dodała. 

 

Małgorzata RozenekInternauci oszukali Rozenek. Sprawę zgłasza na policję. "Byłam zszokowana"

Więcej o: