Sennik: ślub. Czy marzenie senne na temat ślubu można odczytać dosłownie?

Sennik: ślub. Wczorajszej nocy śniło Ci się, że stoisz na ślubnym kobiercu? Sprawdź z nami, co na temat ślubu mówią senniki i dowiedz się, czy tę szczególną wizję można traktować 1:1. Zapraszamy na mini przewodnik po ślubnych symbolach we śnie.

Sennik: ślub i weselne symbole

Symbol ślubu można odczytać jako pogodzenie dwóch różnych światów, przeciwstawnych energii, które pomimo różnic łączą się w jedno. Z drugiej strony motyw ślubu według sennika nie zawsze niesie ze sobą pozytywny przekaz. Tam, gdzie pojawia się ślub zaraz obok kroczy też konflikt. Dla prawidłowego odczytania snu jak zwykle potrzebny jest szerszy kontekst. Więcej na ten temat dowiesz się w dalszej części artykułu. 

Sen zdradaSennik: zdrada. Sprawdź, czy jest się czym martwić

Przygotowania do ślubu: sennik i jego interpretacja

Według sennika przygotowania do własnego ślubu mogą odzwierciedlać stres z powodu ważnego wydarzenia, które aktualnie zaprząta Twoje myśli. Co więcej, taki sen przepowiada też duże zmiany w życiu, na które chcemy być gotowi. Jeśli bierzesz udział w przygotowaniach do cudzego ślubu, w najbliższym czasie możesz spodziewać się dobrej nowiny i zmiany na lepsze.

Sennik: przygotowania do ślubu- uroczystość rodzinna 

Osoba, która we śnie uczestniczy w przygotowaniach do ceremonii bliskiego członka rodziny, prawdopodobnie czuje się pominięta. Ślub brata lub siostry jest też symbolem rywalizacji i zazdrości. Sen o ślubie córki zapowiada kłótnie oraz troski, sen o ślubie syna waśnie i pretensje. Według sennika przygotowania do ślubu rzadko wróżą pozytywne zakończenie. Jednak należy pamiętać, że każda taka wizja jest najczęściej efektem silnego stresu i nie należy interpretować jej zbyt dosłownie. 

Zobacz też: Sennik: małe dziecko. Co może oznaczać sen o małym dziecku?

Widzieć czyjś ślub- co oznacza ten sen dla kogoś, kto stoi z boku? 

Rola ślubnego obserwatora nie oznacza komfortu, przeciwnie widzieć czyjś ślub we śnie zwiastuje dla śniącego kłopoty. Ten z pozoru pozytywny symbol niesie ze sobą wiele negatywnych znaczeń. 

Sennik: brać ślub- co czeka Cię w głównej roli? 

Brać ślub- co to oznacza według sennika? Sen na temat ślubu dobrze wróży w interesach, ślub symbolizuje wtedy nowe przedsięwzięcie, które przyniesie nam zyski finansowe. Ślub we śnie to także dobry znak dla kogoś, kto jest aktualnie w potrzebie. Sen o przerwanym ślubie ostrzega przed pasmem nieszczęść, może też oznaczać chęć kontroli nad Twoim życiem, ktoś chce sprawować nad Tobą pieczę. 

Sennik: ślub własny z kimś obcym 

Śnisz o własnym ślubie z nieznajomym? Według sennika czekają Cię przelotne, niezobowiązujące historie miłosne. Ślub z kimś, kogo nie znamy, świadczy też o tym, że szukamy równowagi w życiu i po cichu liczy na prawdziwą miłość. 

Zobacz też: Sennik: kot. Co oznaczają sny o kotach?

Sennik: ślub cywilny- ukryte znaczenie 

Według sennika sen o ślubie cywilnym mówi o tym, że czeka Cię wiele napiętych sytuacji. To także odzwierciedlenie przeciągania liny w związku, być może partner chce Cię zdominować i narzucić swoje racje. 

sennik butySennik: buty. Sen o butach to dobry znak na przyszłość?

Wesele: sennik wskazuje na nowe rozdanie

Wesele we śnie według sennika jest symbolem zmiany, przejścia. Twoja obecna sytuacja być może już wkrótce zmieni się o 180 stopni. Czy będzie to zmiana na lepsze? Czas pokaże, przed Tobą całkiem nowe rozdanie. Sen o weselu przepowiada małe trzęsienie ziemi. 

Zobacz też: Sennik: pieniądze. Sprawdź, czy czeka Cię nagły dopływ gotówki

Zobacz wideo Prasujesz pościel? Wypróbuj krochmal w sprayu
Więcej o: