Sennik: buty. Sen o butach to dobry znak na przyszłość?

Sennik: buty. Sen o butach utkwił Ci w pamięci? Sprawdź, co może oznaczać pojawienie się butów w Twoich marzeniach sennych. Odważnie ruszysz w drogę, a może będziesz uciekać?

Buty- sennik i znaczenie ogólne 

Buty we śnie odnoszą się do pozycji, jaką zajmujemy w społeczeństwie. Kroczymy za kimś, a może narzucamy tempo? Buty odzwierciedlają też jedność z tłumem, gdzie każdy kroczy obok siebie. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jak sennik interpretuje buty? Zapraszamy do lektury. 

Sen zdrada Sennik: zdrada. Sprawdź, czy jest się czym martwić

Sen o butach- jak najwięcej szczegółów 

Podobnie jak w przypadku innych symboli sen o butach należy osadzić w szerszym kontekście. Zaraz po przebudzeniu postaraj się zapamiętać jak najwięcej szczegółów, które pomogą prawidłowo zinterpretować ten niezwykły sen o butach. Liczy się model butów oraz kolor. Właśnie za pomocą takich drobnych szczegółów podświadomość chce nam często wiele powiedzieć. 

Sennik: białe buty- jak interpretować ten symbol? 

Białe buty to bardzo dobry znak, który według sennika zapowiada radość i pomyślność. Taki kolor obuwia towarzyszy nam przeważnie w ważnych chwilach w życiu, na przykład podczas ślubu. Białe buty kupujemy też często na wiosnę, a to właśnie ta pora roku często uznawana jest za najbardziej pomyślną. Białe buty zapowiadają więc miłe chwile i zmiany na lepsze. 

Sennik: buty czarne- co oznacza ten kolor? 

Według sennika motyw czarnych butów kryje za sobą kilka znaczeń. Po pierwsze może to być zapowiedź problemów ze zdrowiem, w tym przypadku czarne buty to taki trochę zły omen. Czarne buty mogą też symbolizować nasze złe intencje, ktoś poczuje się przez nas źle, a my będziemy bawić się czyimś kosztem. Czarne buty to także ostrzeżenie, przesadna gadatliwość może sprowadzić na śniącego kłopoty. Czarne buty we śnie to ważny znak ostrzegawczy, którego nie wolno lekceważyć. 

Sennik: buty na obcasie- czy obcas ma znaczenie? 

W przypadku, gdy we śnie zakładasz i nosisz buty na obcasie, może to oznaczać problemy w związku. Chcesz w ten sposób zwrócić na siebie uwagę partnera, który ostatnio trochę o Tobie zapomniał. Taki prosty gest ma być zaproszeniem do naprawienia relacji. Sennik o butach na obcasie, które kupujemy w sklepie, mówi, że kieruje nami zazdrość. I to właśnie tym wyniszczającym uczuciem przepełnione jest całe nasze życie. 

Sprawdź: Letnie sandały na obcasie w okazyjnych cenach!

Zobacz też: Sennik: małe dziecko. Co może oznaczać sen o małym dziecku?

Sennik: zgubić buty- co to oznacza? 

Osoba, która gubi buty we śnie, już wkrótce może liczyć na wielkie szczęście. To znak wyzbycia się ograniczeń, powrotu do natury i dużej dawki kreatywności. Wyrzucić lub celowo zgubić buty w senniku interpretowane jest jako zapowiedź kłótni. 

Pieniądze, fuzja, inwestycje (zdjęcie ilustracyjne) Sennik: pieniądze. Sprawdź, czy czeka Cię nagły dopływ gotówki

Sennik: szukanie butów- podróż w głąb siebie 

Według sennika szukanie butów we śnie oznacza poszukiwanie własnej tożsamości, głębszego sensu w życiu lub nowej drogi. Sen ten może odnosić się zarówno do sfery prywatnej, jak i zawodowej. 

Zobacz też: Sennik: kot. Co oznaczają sny o kotach?

Zobacz wideo Prasujesz pościel? Wypróbuj krochmal w sprayu
Więcej o: