Joanna Koroniewska zachwyca w modnym dresie. Kupicie go za mniej niż 130 zł

Joanna Koroniewska podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjeciem, na którym pozuje w modnym dresie. Aktorka po raz kolejny udowodniła, że nie trzeba wydawać fortuny, by wyglądać stylowo. Zestaw, który ma na sobie można bowiem kupić za niecałe 130 zł.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 529 tysięcy obserwatorów. Chętnie dzieli się na swoim profilu różnymi zdjęciami, a także nagraniami z życia zawodowego oraz prywatnego. Dystans do świata i niezwykłe poczucie humoru aktorki sprawia, że grono jej fanów nieustannie się powiększa. Nie da się ukryć, że Joanna Koroniewska jest dla swoich obserwatorek inspiracją również pod kątem stylizacji. A wiele kobiet często dopytuje aktorkę o ubrania oraz dodatki, w których się pokazuje.

Joanna Koroniewska zachwyca w modnym dresie. Ten model kupicie za mniej niż 130 zł

Ostatnio, Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie na Instagramie i zachwyciła modnym dresem. Aktorka postawiła na klasyczny model w ponadczasowej czerni, do którego dobrała sportowe sneakersy i skórzaną kurtkę w tym samym kolorze. Taki dres idealnie sprawdzi się w wielu stylizacjach czy do chodzenia po domu. 

- Jak prawdziwa kobieta jestem pełna sprzeczności! Latem tęsknię za zimą, a zimą za latem. Tak bardzo chciałam, żeby wreszcie spadł śnieg a teraz mam już dość i marzę o wiośnie. Mam nadzieję, że nie jestem jedyna. Też tak macie? Chociaż, dziś tak pięknie pada, że może jednak jakieś rodzinne lepienie bałwana, bo wbrew pozorom wcale nie jest tak zimno. Mówiłam? Same sprzeczności! I znowu nie umiem wybrać zdjęcia - napisała Joanna Koroniewska pod zdjęciem.

Jak się okazuje, ten piękny dres, który miała na sobie Joanna Koroniewska, pochodzi ze sklepu Born2Be i kosztuje 129,99 zł. Dostępny jest w dwóch kolorach - czarnym oraz czerwonym.

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy od obserwatorów aktorki:

Pięknie Ci w czerni!
Ślicznie!
Sztos Aśka

- czytamy.

 
Więcej o: