Ten kolor będzie królował wiosną i latem. Odważny, ale ożywi każdą stylizację i nada jej oryginalności

Jakie kolory będą najmodniejsze w roku 2021? Pantone Color Institute - wyrocznia w kwestii barw - w tym roku postawił na żółty. Ten kolor już jest bardzo modny, a że pasuje świetnie do wiosennych stylizacji, na pewno jeszcze zyska na popularności.

Specjaliści z Instytutu Pantone Color na rok 2021 wybrali dwa kolory: żółty i jasnoszary. Podkreślają, że chcą pokazać, jak odrębne elementy mogą ze sobą współgrać i dopełniać się wzajemnie:

Te dwa niezależne kolory, łączą się, tworząc aspiracyjną parę kolorów. Łączą ze sobą głębsze poczucie zamyślenia z optymistyczną obietnicą wypełnionego słońcem dnia. 

Te dwa kolory dobrze ze sobą korelują, nam wyjątkowo spodobał się pastelowy żółty - Illuminating Yellow. Ten kolor już można podziwiać w kolekcjach największych domów mody. Zobaczcie, jak się prezentuje.  

 

Najmodniejszy kolor 2021. Pastelowa żółć będzie królowała wiosną 

Illuminating Yellow to barwa wesoła, energetyczna, która kojarzy się z rozgrzewającymi promieniami słońca. Symbolizuje coś optymistycznego, nową energię i nadzieję na pokonanie kłopotów.   

Szykując swoją garderobę na wiosnę 2021 koniecznie zwróć uwagę na ten kolor. Po ten kolor w swoich ostatnich kolekcjach sięgali już chociażby Jacquemus, Prada czy Gucci. Żółte ubrania dodadzą twoim  stylizacjom życia, radości a przede wszystkim oryginalności.  

Żółte ubrania na 2021 rok. Co wybrać i z jakimi kolorami je zestawiać?  

Żółty kojarzy ci się tylko ze zwiewną sukienką lub letnią bluzką? W tym sezonie możesz poszaleć. Wybierz żółtą marynarkę, sweter lub materiałowe spodnie. Oczywiście sukienki, delikatne bluzki i koszule w tym kolorze dalej są bardzo modne, ale pora wyjść poza schematy i wybrać także coś mniej oczywistego.  

 
 

Do takich ubrań wystarczy na przykład biała baza i świetna wiosenna stylizacja gotowa. Jednak nie musisz bać się łączyć żółci z innymi kolorami np.:  

  • różem, 
  • błękitem, 
  • zielenią, 
  • szarością, 
  • brązem. 

Możesz postawić także na dodatki w jasnym żółtym kolorze. Buty, torebki i inne akcesoria w pastelowym lub kanarkowym odcieniu będą wyglądały rewelacyjnie. Ożywią i upiększą każdą stylizację.  

 

Ubrania w tym modnym żółtym kolorze znajdziesz tutaj! [SPRAWDŹ]

Więcej o: