Te znaki zodiaku tworzą szczęśliwe i stabilne związki. Przepis na długotrwałą miłość

Szczęśliwy i długi związek to pragnienie wielu z nas. Niektórzy uważają, że przy poszukiwaniach drugiej połówki niezbędne są cierpliwość oraz... dopasowanie pod kątem znaków zodiaku! Które znaki zodiaku, według astrologów, tworzą najlepsze pary?
Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

Miłość to przede wszystkim chemia, dobra komunikacja i współpraca. Nie zawsze jednak pary mają identyczne intencje. Poszukiwanie miłości może być zajęciem trudnym, dlatego niektórzy szukają pomocy w tym zadaniu także w astrologii. Znaki zodiaku są w stanie podpowiedzieć nam, z kim warto nawiązywać szczęśliwe relacje.

Horoskop dla związków. Szczęśliwy związek według znaków zodiaku

Szansę na długotrwały związek mają:

  • Baran i Strzelec - istotne jest u nich wzajemne podsycanie ognia, który będzie podtrzymywał miłość. Wspólne pasje, przygody oraz ciekawość świata będą budowały szczęśliwą relację. Widzą w sobie przeznaczenie podczas każdego spotkania. Ich niepokonana miłość jest w stanie przezwyciężyć wszystkie trudy życia.
  • Podobnym dopasowaniem cieszą się Byk i Panna. Mają wspólne wartości wobec życia. Tworzą razem przestrzeń pełną komfortu i bezpieczeństwa. Dzięki łagodności i pewności siebie Byka, niwelowana jest potrzeba kontroli wszystkiego ze strony Panny. Maleją również jej apodyktyczne skłonności.
  • Zaufanie jako fundament więzi pojawia się również w połączeniu Skorpion i Koziorożec. Ta para jest w stanie dokonać razem niemożliwego. Pod tajemniczością znaku wodnego kryje się spektrum emocji, które jest w stanie wydobyć tylko Koziorożec. Ten duet cechuje niespotykana lojalność.

Stabilny związek według znaków zodiaku - kiedy miłość wisi w powietrzu

Jakie znaki zodiaku są dobrze dopasowane do związku?

  • Bliźnięta i Waga mają wspólny żywioł, którym jest powietrze. Szczęśliwy związek budują na podstawie wiecznego wsparcia oraz inspirowania siebie nawzajem. Zawsze znajdą tematy do interesujących rozmów. Wynika to z ciekawości świata Wagi oraz rozwijania się w wielu dziedzinach u Bliźniąt. W tym związku nie ma miejsca na nudę.
  • Do głębokich uczuć dochodzi również pomiędzy Rakiem a Rybą. Budują swą więź w oparciu o prawdziwe emocje. Oboje mają serce na dłoni i niespotykaną wrażliwość. Mogą wspólnie wypłynąć na głębiny miłości oraz wyżyny intelektualne. To niekończący się, ale zdrowy i potrzebny romans.
  • Na wieki łączyć się potrafią także Lew i Wodnik. Znaki te wzajemnie się uzupełniają, odkrywając i zaspokajając głębokie potrzeby. Razem pragną iść przez życie, mimo wielu kontrastów. 
Więcej o: