Na punkcie tych spodni oszalały kobiety na całym świecie. Kupicie je w sklepach Sinsay za 40 zł. Ich krój wyszczupla

Sinsay ma obecnie w swojej ofercie hitowe spodnie typu jeggins. Na punkcie tego modelu oszalały kobiety na całym świecie. Nic dziwnego! Ich krój optycznie wyszczupla i wysmukla nogi. W sklepach Sinsay kupicie je za niecałe 40 zł.

Sinsay to bardzo popularna sieciówka, która należy do portfolio LPP (obok Reserved, House, Cropp czy Mohito). W ich ofercie znajdziemy modne i stylowe ubrania oraz dodatki, dzięki którym możemy wyglądać zgodnie z najnowszymi i najbardziej gorącymi trendami, nie wydając na to fortuny. 

Sinsay ma obecnie w swojej ofercie tak uwielbiane przez kobiety na całym świecie spodnie typu jegginsy. Ich krój optycznie wyszczupla i wysmukla nogi. Co ważne, w sklepach sieci Sinsay kupimy je za niecałe 40 zł. Takie spodnie typu jeggins idealnie sprawdzą się do większości stylizacji.

Zobacz wideo

Sinsay sprzedaje modne spodnie typu jeggins. Taki model optycznie wyszczupla! To hit od kilku sezonów. Kupicie je za niecałe 40 zł

Sinsay ma obecnie w swojej ofercie hitowe i tak uwielbiane przez kobiety spodnie typu jeggins. Model ten cieszy się ogromną popularnością już od kilku sezonów i, jak na razie, nic nie zapowiada, że to się zmieni. Nic dziwnego, że kobiety oszalały na punkcie spodni typu jeggins. Taki model idealnie przylega do ciała i optycznie wyszczupla. Spodnie jeggins, które kupimy w sklepach sieci Sinsay wyglądają, jakby były wyprodukowane z jeansu, ale tak naprawdę nie są. 

Sinsay sprzedaje spodnie typu jegginsy, które wyprodukowane są w dużej części z bawełny (67%). Dodatkowo mają w swoim składzie elastan, dzięki czemu jeszcze lepiej dopasowują się do ciała, są miękkie w dotyku i dają komfort noszenia. Ich krój optycznie wyszczupla. Warto zauważyć, że spodnie mają wysoki stan i elastyczną gumkę na wysokości talii, dzięki czemu skutecznie ukrywają ewentualne "boczki".

Sinsay sprzedaje modne spodnie jegginsy w różnych kolorach i w wielu rozmiarach: od 32 do 42. Zapłacicie za nie jedyne 39,99 zł. Podobne hitowe spodnie kupicie w innych popularnych sieciówkach, jednak zapłacicie za nie dużo więcej.

Zobacz też: Szorty sportowe na wyprzedaży!

Na punkcie tych spodni oszalały kobiety na całym świecie. Kupicie je w klepach Sinsay za 40 zł. Ich krój wyszczuplaNa punkcie tych spodni oszalały kobiety na całym świecie. Kupicie je w klepach Sinsay za 40 zł. Ich krój wyszczupla fot. screen: sinsay.com.pl

Więcej o: