Sennik: pieniądze. Sprawdź, czy czeka Cię nagły dopływ gotówki

Sennik: pieniądze. Pieniądze we śnie pojawiają się z różnych powodów. Chcesz wiedzieć, dlaczego o nich śnisz? Sprawdź znaczenie snu o pieniądzach i dowiedz się, czy czeka Cię fortuna.

Sen o pieniądzach- znaczenie ogólne

Pieniądze w portfelu to nieoczywisty sen. Sen o pieniądzach może świadczyć o zbyt materialistycznym podejściu do życia. Być może skupiasz się tylko na zysku, tymczasem to, co naprawdę ważne, zwyczajnie Ci umyka. Z drugiej strony pieniądze we śnie mogą oznaczać też sukces oraz duże poczucie własnej wartości. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź szerszy kontekst. 

Sennik: znaleźć pieniądze- co to oznacza? 

Poszukiwanie pieniędzy we śnie zakończone sukcesem oznacza, że uda Ci się uchronić przed dużą stratą. Może się nie wzbogacisz, ale też nie stracisz, a to przecież bardzo ważne. Według sennika znaleźć pieniądze we śnie to ostrzeżenie, zdecydowanie lepiej nie ryzykować.  

Sennik: portfel- ukryte znaczenie

Portfel w marzeniach sennych można odczytać jako symbol władzy, siły i oczywiście pieniędzy. Według sennika portfel ma jednak też inne znaczenie, strata portfela może wskazywać na zbyt nonszalanckie zachowanie śniącego. Pusty portfel wbrew pozorom wieszczy sukces. Ktoś, kto śni o tym, że znalazł pusty portfel i czuje się rozczarowany, może mieć pewność, że doczeka się spełnienia marzeń. Sen o pieniądzach w portfelu oznacza, że chciałbyś szybko się wzbogacić, tymczasem droga do sukcesu nie wiedzie na skróty. 

Sennik: monety- znaczenie snu 

Monety we śnie mogą być wyraźnym ostrzeżeniem przed długami. Z drugiej strony sennik ma do przekazania bardzo pozytywną wiadomość. Monety oznaczają powrót do zdrowia. Oszczędzanie monet oznacza przyszłe korzyści. 

Sennik: banknoty. Jak interpretować sen o banknotach?

To niestety zły znak, banknoty według sennika wieszczą straty i świadczą o skąpstwie śpiącego. Dodatkowo porozrzucane banknoty zapowiadają niespodziewane wydatki i dziurę w Twoim budżecie. Pieniądze papierowe we śnie nie wróżą nic dobrego.

Sen o pieniądzach na koncie - jak potoczy się przyszłość? 

Sen o pieniądzach na koncie zapowiada rozprawę sądową, która będzie dotyczyła pieniędzy. Zawieszenie obsługi konta oznacza, że brak Ci ostatnio energii. 

Sen o pieniądzach w kopercie

Sen o pieniądzach w kopercie jest ostrzeżeniem przed podstępem. Śnisz o bardzo dużych pieniądzach? W przyszłości będziesz bardzo bogaty. 

Zobacz też: Sennik: zdrada. Sprawdź, czy jest się czym martwić

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi
Więcej o: