Kocur zastał kotkę z kochankiem. Jak zareagował? Nagranie jest hitem

Nagranie o kociej niewierności, które zostało opublikowane na TikToku stało się hitem sieci. Widzimy na nim kota z kotką na kanapie. Co istotne, parze przygląda się trzeci kot. Jak komentują internauci, w jego oczach widać wściekłość i urazę.

W ubiegłą środę 17 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. Jego celem jest podkreślenie znaczenia kotów w naszym życiu, a także niesienie pomocy bezdomnym zwierzętom. W naszym kraju święto było obchodzone po raz pierwszy w 2006 roku z inicjatywy miesięcznika „Kot” oraz Cat Club Łódź. Od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Tego dnia fani kotów publikują liczne zdjęcia i filmiki z ich ulubieńcami.

Zobacz wideo Kotka wtargnęła do radiowozu. Policja pokazała urocze nagranie:

Nagranie stało się hitem sieci

Z okazji wspomnianego święta w sieci pojawiło się wiele zabawnych obrazków i nagrań z kotami. Przypominano m.in. słynne nagranie filipińskiej dziennikarki, która zaliczyła wpadkę w czasie programu na żywo.

Doris Bigornia to dziennikarka z Filipin, która jakiś czas temu udział w telewizyjnym programie na żywo. Kobieta łączyła się ze studiem prosto ze swojego domu. Show skradły dwa koty, które pojawiły się nagle w kadrze i zaczęły ze sobą walczyć. Kilka miesięcy temu krótkie wideo stało się hitem sieci. Dzięki niemu Doris Bigornia, a właściwie jej dwa koty: Bella Luna i Nala bardzo szybko zyskały ogromną popularność.

Kocia niewierność 

Jakiś czas temu filmik z kotami w roli głównej pojawił się na TikToku na profilu użytkownika Kotaecho Dakota Blues. Nagranie o kociej niewierności stało się hitem sieci! Filmik ma już ponad milion wyświetleń. Dlatego też często przypominano je z okazji Światowego Dnia Kota.

Widzimy na nim kota z kotką na kanapie. Co istotne, parze przygląda się trzeci kocur. Jak komentują internauci, w jego oczach widać wściekłość i urazę. Mimo że początkowo zwierzę zachowuje spokój, po kilku minutach zaczyna działać. Kocur mści się na niewiernej kotce. Uderzając ją kilkakrotnie po pysku, zmusza ją do zeskoczenia z kanapy. Następnie zaczyna ją gonić. Zabawne nagranie możecie obejrzeć tutaj:

 

Domowe koty rozmawiają ze swoimi opiekunami każdego dnia. Ustawienie wibrysów (wąsów), uszu, wielkość źrenic - tu wszystko ma znaczenie. W rozmowie z nami lekarz weterynarii Małgorzata Głowacka wyjaśnia, co oznaczają poszczególne kocie sygnały:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: