Lara Gessler o swojej córce: Przesypia całe noce, nie krzyczy za dużo. Dobry egzemplarz się trafił

Lara Gessler w październiku ubiegłego roku została mamą. Mała Nena stała się jej oczkiem w głowie. W niedzielnym "Dzień Dobry TVN" popularna restauratorka opowiedziała o rodzicielstwie. Skomentowała także słowa swojej mamy - Magdy Gessler - o tym, że nie dopuszcza jej do wnuczki.

Lara Gessler chętnie dzieli się w mediach społecznościowych chwilami z życia swojej córki. Tym razem popularna restauratorka wystąpiła w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN", w którym pochwaliła się wyjątkowo grzeczną córką i opowiedziała o tym, jak wygląda macierzyństwo

Lara Gessler i jej nowa fryzura. 'Podobno raz w życiu grzywkę trzeba mieć'. Jak wygląda? (zdjęcie ilustracyjne) Lara Gessler pochwaliła się nową fryzurą. "Podobno raz w życiu grzywkę trzeba mieć". Jak wygląda?

Lara Gessler opowiada o swojej córce. Nena ma bardzo spokojne usposobienie

W popularnej śniadaniówce Lara Gessler zdradziła, że trafiło jej się wyjątkowo grzeczne dziecko.  Nena daje pospać w nocy rodzicom, a jej spokojne usposobienie pozwala im na organizacje wspólnych wyjazdów.  

Jest wspaniale, trafiło nam się bardzo łaskawe dziecko. Jest przekochana, przedobra, dobra dla nas, bardzo łagodna. Tak jak do ciąży podchodziłam intuicyjnie, tak podchodzę teraz do samego rodzicielstwa, a jest łagodna, bo przesypia całe noce, nie krzyczy za dużo. Dobry egzemplarz się trafił. 
Byliśmy z nią na wycieczce na Morskie Oko, a potem na Fuertaventurze. Jak lecieliśmy w jedną stronę, to miała niecałe trzy miesiące i przespała całą podróż. W drodze powrotnej też sobie dała radę, było tyle dzieci, że jej nie było słychać - mówi Lara Gessler  
Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara

Lara Gessler o relacji z Magdą Gessler 

Młoda mama w rozmowie odniosła się także do słów Magdy Gessler, w których gwiazda “Kuchennych rewolucji” żartobliwie przyznała, że córka nie dopuszcza jej do wnuczki. W internecie wrzało, a o tej zaskakującej wiadomości pisały niemal wszystkie portale. Okazuje się, że wszystkiemu winny jest brak czasu.  

To jest kwestia dwóch kobiet dość zapracowanych, którym jest się ciężko spotkać, ale mama dzisiaj do nas przychodzi na obiad. Nie jestem mistrzynią w odbieraniu telefonów, więc jak już któryś raz nie odbieram od niej telefonu, to ona jak mała dziewczynka tupie nogą 

Lara Gessler w wiosennej stylizacji 

Lara Gessler, Paulina Krupińska L. Gessler wpadła do "DDTVN". Pod studiem show skradła Krupińska i jej krwiste buty

Córka słynnej restauratorki w “Dzień dobry TVN” wybrała delikatną, bardzo kobiecą stylizację. Przed fotoreporterami na rogu Hożej i Marszałkowskiej pozowała w biało-czerwonej sukience, do której dobrała kowbojki i ciepły kożuch. Młoda mama wyglądała naprawdę zjawiskowo. 

Lara Gessler w DDTVNLara Gessler w DDTVN Dzień Dobry TVN - kadr z programu

Więcej o: