Sennik: powódź. Sprawdź, dlaczego śnisz o wielkiej wodzie

Sennik: powódź. Widok niebezpiecznej wody, która zabiera cały Twój świat, może być przerażający i przytłaczać. Jak interpretować sen o powodzi i co czeka Cię w najbliższej przyszłości? Sprawdź, jak odczytać ten motyw.

Powódź- sennik i znaczenie ogólne 

Co mówi sennik o wodzie i powodzi? Czy taki sen może mieć znaczenie dosłowne? Zdecydowanie nie, sen o powodzi świadczy raczej o chaosie, który panuje w życiu. Sen, w którym widzimy powódź, jest też odzwierciedleniem silnych emocji, nad którymi tracimy kontrolę. Powódź może przestrzegać przed zbyt emocjonalnym podejściem do tematu, który zaprząta nasze myśli. Uśpiony rozsądek powinien grać kluczową rolę w procesie podejmowania decyzji, skrajne emocje są złym doradcą. 

Sennik: powódź lub zalanie domu. Jak odczytać ten motyw? 

Sen o powodzi w domu mówi o tym, że stracisz coś cennego. Według sennika starta może mieć wymiar materialny, ale też niekoniecznie. Sen o powodzi w mieszkaniu ma za zadanie zwrócić uwagę śpiącego na ważne kwestie, które przez lekkomyślność i brak czasu są pomijane. 

Sennik: powódź w domu- co oznacza? 

Sen o tym, że ktoś zalewa naszą własność, przestrzega przed wielką kłótnią sąsiedzką o podłożu finansowym. Ponownie sen o powodzi w domu nie czytamy dosłownie i nie muszą to być straty materialne. Czasami nieodpowiednie słowo wypowiedziane w złą godzinę może rozpętać prawdziwą burzę z piorunami. Sen o powodzi w domu lub w mieszkaniu jest ważnym znakiem ostrzegawczym przed wielką stratą, lub totalną awanturą.  

Czysta woda- czy to dobry znak?

Przy interpretacji snu warto przypomnieć sobie każdy szczegół, najważniejszy przekaz z reguły jest bardzo wyraźny. Sen o powodzi w domu nie musi oznaczać tylko kłopotów, kluczowy jest kolor wody. Czysta woda to dobry znak, który zapowiada spokój i harmonię. Śniący jest osobą poukładaną i nic nie jest w stanie wyprowadzić go z równowagi. Dla kontrastu brudna woda oznacza brak pewności siebie, to także ważny znak ostrzegawczy przed chorobami duszy i ciała

Sennik: powódź i fala- ukryte znaczenie 

Według sennika powódź, a w szczególności fala, wskazują też na problemy, z którymi osoba, która śni o wielkiej wodzie, nie jest w stanie sobie poradzić. Uderzająca i niszczycielska fala dominuje nad nami- bez pomocy z zewnątrz możemy sobie z nią nie poradzić. 

Zobacz też: Sennik: buty. Sen o butach to dobry znak na przyszłość?

Sen: deszcz i powódź. Jak odczytać? 

Deszcz w czasie powodzi we śnie to bardzo dobry znak, symbolizuje oczyszczenie i lepsze jutro. Deszcz jest ratunkiem dla plonów i dokładnie tak samo uratuje nasze życie. Deszcz jest zapowiedzią oczyszczenia i całkiem nowego początku. 

Zobacz też: Sennik: samoloty. Sprawdź znaczenie snów o samolotach

Sennik: rzeka- czy to dobry znak? 

Według sennika rzeka może mieć różne znaczenie. Interpretacja zależy od koloru oraz nurtu wody. Czysta, łagodna woda symbolizuje dobre życie z dala od trosk i problemów. Z drugiej strony ostry nurt w postaci ciemnej i brudnej wody zapowiada kłopoty, jest to ważny znak ostrzegawczy, aby nie stracić kontroli. 

Sen: ogromna powódź- jak odczytać? 

Analiza snu o potopie według sennika wymaga informacji o tym co w czasie wielkiej powodzi dzieje się z osobą, która jest pogrążona we śnie. Wielki potop, w którym śniący znika pod wodą, oznacza zbyt duże przywiązanie do rzeczy materialnych, które przysłaniają prawdziwy sens życia. Najważniejsze sprawy płyną gdzieś obok Ciebie. 

Zobacz też: Sennik: dziecko. Co oznacza sen o dziecku?

Zobacz wideo Prasujesz pościel? Wypróbuj krochmal w sprayu
Więcej o: